"Pytanie na śniadanie" już zastąpiło Marzenę Rogalską. "Pracujemy w parach i to się nie zmieni". Tomasz Kammel nawet jej nie pożegnał

W środowym wydaniu "Pytania na śniadanie" pojawiła się nowa prowadząca. Izabella Krzan zastąpiła Marzenę Rogalską, która we wtorek poinformowała, że odchodzi z porannego programu TVP.

We wtorek Marzena Rogalska ogłosiła niespodziewaną informację. W opublikowanym poście wyznała, że dzień, w którym odbył się ogólnopolski strajk mediów pod hasłem "Media bez wyboru" był najtrudniejszym momentem w jej karierze zawodowej. W efekcie zdecydowała się zakończyć współpracę ze stacją. Ekipa "Pytania na śniadanie" pożegnała prezenterkę w bardzo krótkim wpisie, za to jej programowy partner Tomasz Kammel nie miał zamiaru komentować odejścia koleżanki. Wielu zastanawiało się, co wydarzy się w środę rano i kto zastąpi dziennikarkę u boku Kammela. Okazuje się, że nie wystąpił sam.

Jennifer LopezLopez i Wilson na ekranach dopiero w przyszłym roku. Opóźnia się "Marry me"

Zobacz wideo Macademian Girl również zakończyła współpracę z TVP

"Pytanie na śniadanie" już zastąpiło Marzenę Rogalską. "Pracujemy w parach i to się nie zmieni". Tomasz Kammel nawet jej nie pożegnał

Tuż przed rozpoczęciem środowego wydania "Pytanie na śniadanie" została wyemitowana zapowiedź odcinka. Tomasz Kammel nawiązał w niej do nowej prowadzącej, która zastąpi jego wieloletnią koleżankę ze stacji.

Pracujemy w parach i to się teraz też nie zmieni - stwierdził w uśmiechem.

Jacek PoniedziałekSzczere wyznanie Poniedziałka. "Miałem sporo partnerów, imprez, alkoholu, narkotyków"

Kiedy o 7:55 rozpoczął się program na żywo, prezenter telewizyjny w kilku zdaniach nawiązał do odejścia Rogalskiej. Powiedział to lakonicznie i nawet nie pożegnał dziennikarki. Niemal od razu zapowiedział, kto zastąpił jego byłą partnerkę programową.

Jak państwo pewnie wiedzą, musimy się obyć bez Marzeny Rogalskiej. (...) Nie poprowadzę programu dzisiaj sam, lecz z moją współprowadzącą... Izabella Krzan! - powiedział emocjonalnie.

Izabella Krzan to Miss Polonia 2016, influencerka, a także prezenterka telewizyjna TVP. W 2017 została prowadzącą cyklu reportaży "Lajk!", a następnie reporterką "Pytania na śniadanie". 10 września tego samego roku, rozpoczęto emisję teleturnieju "Koło Fortuny", w którym prezenterka została hostessą. Współprowadziła imprezy sylwestrowe organizowane przez TVP2 w 2017, 2018 i 2020. Jesienią 2019 prowadziła z Maciejem Kurzajewskim wznowiony program "Czar par".

Dobry wybór?

Więcej o: