Konferencja "Tajemnicy zawodowej". Pasiasta Williams i Różczka w ciężkich butach. Powinna je zdjąć. Arciuch klasa!

W czwartek odbyła się konferencja nowego serialu stacji TVN "Tajemnica zawodowa". Na ściance pojawiły się główne gwiazdy produkcji, które zaszalały ze stylizacjami.

17 lutego odbyła się premiera nowego serialu “Tajemnica zawodowa”, który emitowany jest na antenie TVN. Fabuła kryminału obyczajowego opowiada o prawniczce Julii Żurawskiej (Magdalena Różczka), która stara się oczyścić męża, lekarza Andrzeja (Cezary Pazura), z zarzutów kryminalnych. 25 lutego miała miejsce oficjalna konferencja serialu, na której nie zabrakło znanych ze szklanego ekranu aktorów.

Zobacz wideo Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę

Konferencja serialu "Tajemnica zawodowa". Dorota Williams niczym zebra. Magdalena Różczka powinna za to zdjąć buty

Obsada “Tajemnicy zawodowej” licznie zjawiła się na wydarzeniu i chętnie pozowała fotoreporterom do zdjęć. Największą uwagę od razu przykuwa Dorota Williams, która zdecydowała się postawić na szalony komplet. Kto jak kto, ale stylistka doskonale wie, co jest modne w tym sezonie. Zwierzęcy print przypominający paski zebry było widać aż z daleka. W zestawieniu z czarnymi dodatkami prezentuje to naprawdę świetnie!

Dorota WilliamsDorota Williams KAPiF

Nieco mniej zachwyciła główna aktorka serialu, Magdalena Różczka. Garnitur, na który postawiła, wydawał się być nieco za duży, ale na to da się jeszcze przymknąć oko. Z kolei buty… Czarnym, ogromnym butom mówimy stanowcze: nie.

Magdalena RóżczkaMagdalena Różczka KAPiF

Pochwały należą się Tamarze Arciuch, która na spotkanie z mediami przyodziała wiosenną sukienkę w kolorze nadziei. Mogłaby nieco przemyśleć dobór obuwia, aczkolwiek ten zestaw nie wyglądał najgorzej.

Tamara ArciuchTamara Arciuch KAPiF

Jesteście ciekawi, jak innego gwiazdy wyglądały na czerwonym dywanie (który tym razem był żółty)? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.