Paris Hilton znów się zaręczyła! Jej wybrankiem jest bogaty biznesmen. "Oto miłość"

Paris Hilton przyjęła oświadczyny Cartera Reuma, z którym spotyka się od ponad roku. Tym razem narzeczeństwo zakończy się ślubem?

Mimo że o Paris Hilton nie pisze się już tak często, jak kiedyś, ona doskonale wie, co robić, by wrócić na języki. W 40. urodziny przyjęła oświadczyny swojego partnera. Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama.

Paris Hilton się zaręczyła! 

Kiedy wydawało się, że słuch o niej zaginął, powróciła ze zdwojoną siłą i dokumentem "This is Paris", który ujawnił, że "głupia blondynka" o słodkim głosie to jedynie kreacja, na która wszyscy daliśmy się nabrać. Paris Hilton jest jedną z naczelnych celebrytek na świecie i z pewnością najważniejszą prekursorką bycia znanym z tego, że jest się znanym. 

CZYTAJ TEŻ: Paris Hilton w dokumencie o sobie. "Nie jestem głupią blondynką, umiem ją udawać". W końcu słyszymy jej prawdziwy głos

W środowe popołudnie Paris Hilton za pośrednictwem Instagrama poinformowała swoich fanów, że Carter Reum, biznesmen i inwestor, z którym spotyka się od stycznia 2020 roku, poprosił ją o rękę, a ona powiedziała "tak". Z tej okazji na jej profilu pojawiło się nagranie złożone z kilku fotografii upamiętniających tę ważną chwilę. Warto zaznaczyć, że zaręczyny zbiegły się w czasie z jej 40. urodzinami:

Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to. Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i padł na kolana. Powiedziałam tak, tak na zawsze. Nie ma nikogo, z kim wolałabym spędzić wieczność. Aby zobaczyć więcej zdjęć ze spełniających się z moich urodzinowych marzeń, odwiedź ParisHilton.com. Oto miłość - taka na zawsze - napisała Paris w poście.

W komentarzach pogratulowali jej między innymi Kris Jenner czy Heidi Klum.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze zaręczyny królowej celebrytek. Trzy lata temu pierścionek na palec wsunął jej aktor polskiego pochodzenia. 

Niestety, relacja z Chrisem Zylką nie zakończyła się ślubem. Trzymamy kciuki, by tym razem było inaczej!

ZOBACZ TEŻ: Paris Hilton zaręczyła się! Jej wybranek to aktor polskiego pochodzenia

 
Więcej o: