Paris Hilton zaręczyła się! Jej wybranek to aktor polskiego pochodzenia

Paris Hilton zaręczyła się po raz kolejny. Tym razem jej wybrankiem jest 32-letni aktor polskiego pochodzenia, Chris Zylka.

Paris Hilton przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Choć w jej życiu nie brakowało przystojnych i często młodszych mężczyzn, związki celebrytki kończyły się dość szybko. Wygląda jednak na to, że miliarderka w końcu odnalazła tego jedynego i się ustatkuje.

We wtorek dziedziczka fortuny Hiltona zaręczyła się z Chrisem Zylką, czym pochwaliła się na Instagramie. 

Powiedziałam "tak"! Jestem szczęśliwa i podekscytowana, że mogę być zaręczona z miłością mojego życia. Z moim najlepszym przyjacielem i bratnią duszą. Idealnym dla mnie w każdym calu. Kimś tak oddanym, lojalnym, kochającym i dobrodusznym. Czuję się jak najszczęśliwsza dziewczyna na świecie! Jesteś moim marzeniem, które się spełniło! Dziękuję za pokazanie mi, że bajki istnieją!
 

>> ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ <<

Wcześniej Hilton już raz była zaręczona. W 2002 roku oświadczył jej się model, Jason Shaw, ale para rozstała się rok później.

Nazwisko wybranka Paris brzmi znajomo, prawda? Nic dziwnego, ma on polsko-czeskie pochodzenie. Choć urodził się w Ohio, nazwisko ojca (Niemca) zamienił na swojsko brzmiące Zylka, które nosiła jego mama. "Żyłka" było jej panieńskim nazwiskiem.

32-latek jest aktorem. Mogliśmy zobaczyć go w takich filmach jak "Niesamowity Spider Man" czy serialu "Tajemny Krąg". 

Pozostaje nam życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

embed

MM

Więcej o: