Córka Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej skończyła rok. Dumna mama opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie Mary

Anna Kournikova i Enrique Iglesias świętują pierwsze urodziny córki. Z tej okazji żona muzyka opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie Mary.

Anna Kournikova i Enrique Iglesias stanowią jedną z najbardziej zagadkowych par show-biznesu. I to od blisko dwóch dekad. Ich relacja owiana jest tak wielką tajemnicą. Jak wiadomo w 2017 roku para doczekała się narodzin bliźniąt Nicolasa i Lucy. Od tamtej pory niewiele słyszeliśmy o ich rodzinie, ponieważ Anna Kournikova i Enrique Iglesias unikają publicznych wystąpień oraz wywiadów. Para tak dobrze chroni swoją prywatność, że gdyby nie aktywność Anny w mediach społecznościowych, świat najprawdopodobniej nie dowiedziałby się nawet o ich ślubie. Cała sprawa ujrzała światło dzienne dopiero, gdy partnerka Enrique Iglesiasa zmieniła nazwisko na swoim instagramowym profilu. 

Enrique Iglesias i Anna Kournikova świętują urodziny córeczki. Mała Mary ma już roczek

Po ślubie dumni rodzice bliźniaków doczekali się narodzin kolejnego dziecka, Mary. Dziewczynka właśnie skończyła roczek. Z tej okazji Anna Kournikova opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie córki. 

 

Mała Mary zdobyła serca internautów już w dniu narodzin, kiedy to Enrique Iglesias opublikował zdjęcie bezpośrednio z sali porodowej.Teraz, po roku możemy zobaczyć kolejne zdjęcie dziewczynki. Widać, że Mary urosła i staje się coraz bardziej podobna do sławnych rodziców. Pod urodzinowym postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń od fanów:

Zobacz wideo Enrique Iglesias tańczy z córeczką i chwali się tym na Instagramie
Wszystkiego najlepszego!
Mary jest urocza. Gratulacje również dla was w tym szczególnym dniu - pisali internauci.

My również życzymy wszystkiego najlepszego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.