Enrique Iglesias nagrał uroczy filmik z 2-miesięczną córką. Masha "tańczy" do hitu sprzed kilku lat. "Jaka piękna!"

Na początku tego roku Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa powitali na świecie córkę. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach.

Kariera Enrique Iglesiasa jest żywym dowodem na to, że da się przez lata utrzymywać na szczycie bez epatowania tajemnicami życia prywatnego. Hiszpański wokalista zadebiutował na scenie ponad dwie dekady temu, a nadal z powodzeniem nagrywa nowe przeboje i koncertuje po całym świecie. Pomimo natłoku zobowiązań zawodowych Iglesias założył rodzinę. Przypomnijmy, że od wielu lat jest związany z Anną Kurnikową. Na początku tego roku para powitała na świecie swoje trzecie dziecko, córkę Mashę.

Zobacz wideo Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias pokazali bliźniaki. Lucy i Nicholas są już naprawdę duzi:

Enrique Iglesias pochwalił się najmłodszą córką na Instagramie

Sławni rodzice dbają o to, żeby jak najmniej informacji o ich życiu prywatnym trafiało do mediów. Obie ciąże Anny były owiane tajemnicą, a jej zdjęć z ciążowym brzuchem jest zaledwie kilka. W związku z tym pojawiły się nawet domysły, że dzieci urodziła surogatka. Para rzadko pokazuje też maluchy na Instagramie. Ostatnio dumny tata zrobił jednak wyjątek i pochwalił się wyjątkowo uroczym nagraniem. Widzimy na nim, jak 2-miesięczna Masha "tańczy" z tatą do piosenki "We Are Young" zespołu Fun.

 

Krótki filmik z miejsca podbił serca internautów. W komentarzach zaroiło się od zachwytów.

Jaka piękna! Jest idealna.
Ślicznota.
Niech Bóg Was błogosławi i zawsze chroni - piszą wzruszeni fani Iglesiasa.

To niepierwszy raz, kiedy Enrique pokazuje, że spełnia się w roli ojca. Pamiętacie inne nagranie z jego synem w roli głównej? Słodziak!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.