Enrique Iglesias pokazał słodkie nagranie ze swoim synkiem. Nicolas rośnie jak na drożdżach. Wiadomo też, do kogo jest bardziej podobny

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa dwa lata temu zostali rodzicami bliźniąt. Muzyk pochwalił się właśnie filmem z uroczym synkiem w roli głównej. Już nie mamy wątpliwości, do kogo chłopiec jest bardziej podobny.

Enrique Iglesias coraz śmielej chwali się swoimi pociechami w mediach społecznościowych. Kompletnie się mu nie dziwimy, bowiem jego dzieci to przesłodkie maluchy. Przypomnijmy, że Enrique i Anna Kurnikova są szczęśliwymi rodzicami Nicolasa i Lucy, bliźniąt, które przyszły na świat w 2017 roku. Dzieciaki rosną jak na drożdżach, co można wywnioskować po ostatnim nagraniu z Nicolasem w roli głównej. 

Zobacz wideo

Enrique Iglesias pokazał urocze nagranie z synem 

Dumny tata pochwalił się wideo, na którym możemy zobaczyć małego Nicolasa, który gaworzy w ogromnym, letnim kapeluszu. Widok przesłodki!

 

Fani muzyka jednogłośnie stwierdzili, że chłopiec jest bardzo podobny do swojej mamy. I my z tym także się zgadzamy. Nicolas ma blond włosy i piękne, niebieskie oczy. Dodatkowo jasna karnacja w żadnym stopniu nie przypomina tej latynoskiej Enrique. 

I choć nadal Enrique dość rzadko pokazuje swoje pociechy w sieci, to coś nam się wydaje, że teraz dopiero się rozkręca. Liczymy oczywiście na więcej tych słodkich maluchów! Trzeba też przyznać, że Nicolas to już coraz większy chłopiec. Myślicie, że w przyszłości pójdzie w ślady ojca? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.