Enrique Iglesias pokazał słodkie nagranie ze swoim synkiem. Nicolas rośnie jak na drożdżach. Wiadomo też, do kogo jest bardziej podobny

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa dwa lata temu zostali rodzicami bliźniąt. Muzyk pochwalił się właśnie filmem z uroczym synkiem w roli głównej. Już nie mamy wątpliwości, do kogo chłopiec jest bardziej podobny.

Enrique Iglesias coraz śmielej chwali się swoimi pociechami w mediach społecznościowych. Kompletnie się mu nie dziwimy, bowiem jego dzieci to przesłodkie maluchy. Przypomnijmy, że Enrique i Anna Kurnikova są szczęśliwymi rodzicami Nicolasa i Lucy, bliźniąt, które przyszły na świat w 2017 roku. Dzieciaki rosną jak na drożdżach, co można wywnioskować po ostatnim nagraniu z Nicolasem w roli głównej. 

Enrique Iglesias pokazał urocze nagranie z synem 

Dumny tata pochwalił się wideo, na którym możemy zobaczyć małego Nicolasa, który gaworzy w ogromnym, letnim kapeluszu. Widok przesłodki!

Fani muzyka jednogłośnie stwierdzili, że chłopiec jest bardzo podobny do swojej mamy. I my z tym także się zgadzamy. Nicolas ma blond włosy i piękne, niebieskie oczy. Dodatkowo jasna karnacja w żadnym stopniu nie przypomina tej latynoskiej Enrique. 

I choć nadal Enrique dość rzadko pokazuje swoje pociechy w sieci, to coś nam się wydaje, że teraz dopiero się rozkręca. Liczymy oczywiście na więcej tych słodkich maluchów! Trzeba też przyznać, że Nicolas to już coraz większy chłopiec. Myślicie, że w przyszłości pójdzie w ślady ojca? 

DH

Więcej o:
Komentarze (8)
Enrique Iglesias pochwalił się słodkim nagraniem ze swoim synkiem. Nicolas rośnie jak na drożdżach. Wiadomo też, do kogo jest bardziej podobny
Zaloguj się
 • Gość: M

  Oceniono 7 razy 7

  Fajne normalne dzieci nie jakieś gwiazdy insta i reklamodawców

 • Gość: tyui

  Oceniono 6 razy 6

  Cała mama.

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 5

  Cała Anna! Jakoś nie mają oporów by pokazać twarze swoich dzieci ( tak jak i Ronaldo, Beckham czy Messi) w przeciwieństwie do wielmożnego państwa Lewandowskich, pomimo dużo większego majątku czy sławy. Lewym woda sodowa odbiła!

 • warszawa34

  Oceniono 5 razy 5

  A ja miałam nadzieję, że to będzie następny Iglesias - brunet najprzystojniejszy na świecie! Ech, trudno. Fajny maluch.

 • yokoono23

  Oceniono 4 razy 4

  Sliczny Chłopiec!

 • Gość: Nila

  Oceniono 2 razy 2

  On nie jest latynosem, tylko hiszpanem.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Do mamy ładny chlopczyk

 • Gość: :

  0

  Ciekawe kiedy pokaże się bez czapki i bez peruczki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX