Anna Kurnikowa urodziła! Tenisistka i jej ukochany, Enrique Iglesias, powitali na świecie swoje trzecie dziecko

Zagraniczne media donoszą, że Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias doczekali się kolejnego dziecka. Radosną nowiną miał podzielić się w mediach brat piosenkarza, Julio Iglesias Junior.

Anna Kurnikowa i Enrique Iglesias są szczęśliwą parą od prawie 19 lat. Nigdy nie chwalili się swoim życiem prywatnym i nie opowiadali o nim w mediach. Udało im się ukryć nawet fakt, że tenisistka jest w zaawansowanej ciąży. Dziś okazuje się ponadto, że maleństwo już jest na świecie. 

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa pokazali na Instagramie swoje dzieci:

Zobacz wideo

Anna Kurnikowa urodziła?

Rodzinny sekret miał ponoć wyjawić brat muzyka, Julio Iglesias Junior. Kiedy dziennikarz "Daily Mail" zapytał 46-latka o doniesienia na temat nowego członka rodziny, ten stwierdził, że wujkiem już został. 

Czyli dziecko już się urodziło? - dopytywał redaktor. 
Tak - odpowiedział krótko Iglesias.

Julio nie chciał jednak wyjawić płci dziecka. 

 

Na ten moment dumni rodzice milczą i pewnie będą to robić jeszcze przez długi czas. Rzadko kiedy publikują zdjęcia czy nagrania ze swoimi pociechami, a jeśli już to zrobią, zawsze odbija się to szerokim echem. Fani nie szczędzą komplementów i zachwytów nad obrazkiem szczęśliwej rodziny. 

 

Przypomnijmy, Enrique i Anna są rodzicami bliźniaków, Nicolasa i Lucy, którzy przyszli na świat 16 grudnia 2017 roku. 

Enrique Iglesias - łamacz kobiecych serc

Hiszpański artysta jest zabójczo przystojny, więc na powodzenie u kobiet nigdy nie narzekał. Zanim poznał Annę - w grudniu 2001 - związany był z innymi znanymi paniami. Na koncie ma związki z Celines Toribio, Samanthą Torres, Sofią Verganą, Christiną Aguilerą, Shannon Elizabeth, Jennifer Love Hewitt i Cynthią Kirchner. Niektóre z nich trwały zaledwie po kilka tygodni. 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.