18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Love Island". Paweł zdradził Monikę! Zrozpaczona makijażystka pokazała dowody. "Po ostatniej sz****e coś mnie swędzi"

"Love Island". Po ponad roku od opuszczenia hiszpańskiej willi Monika Kozakiewicz oraz Paweł Tyburski rozstali się. Mężczyzna miał zdradzić ukochaną z inną kobietą w obecności Piotrka. Makijażystka wszystko pokazała na InstaStories.

Mało kto wierzył, że związek tej pary przetrwa długo. Kiedy Monika Kozakiewicz i Paweł Tyburski zaczęli się do siebie zbliżać, wszyscy byli pewni, że robią to na potrzeby programu, którego ostatecznie nie wygrali. Minął ponad rok od zakończenia pierwszej edycji "Love Island" i choć okazało się, że celebrycka para przetrwała w zażyłej relacji najdłużej na tle pozostałych uczestników, jej związek rozpadł się na oczów internautów. Makijażystka udostępniła w sieci druzgocące wiadomości, które ukochany miał wysłać do kolegi, chwaląc się, że zdradził ją. Zachowanie godne potępienia.

"Love Island". Paweł Tyburski zdradził Monikę Kozakiewicz

W poniedziałek przed północą na InstaStories Moniki pojawiły się screeny rozmów Pawła z kolegą, któremu mężczyzna chwali się swoimi ostatnimi przygodami łóżkowymi. Celebryta poprosił znajomego o nazwę przeciwgrzybowego środka, ponieważ "po ostatniej sz****e coś go swędzi". Z jednego z nagrań, które Kozakiewicz już usunęła, wynika, że do zdrady doszło dwa tygodnie temu, a Tyburskiemu towarzyszył niejaki Piotrek (tak samo na imię ma jego brat),

Ja, stary, z tą Monią też skończę. P*****le. Ona też, k***a, ciężki człowiek jest - dodał.

'Love Island'. Paweł zdradził Monikę'Love Island'. Paweł zdradził Monikę screen IS @moniakej

'Love Island'. Paweł zdradził Monikę'Love Island'. Paweł zdradził Monikę screen IS @moniakej

Nagrywam to dlatego, że nas z Monią nie ma już - informował z kolei na swoim instagramowym profilu zapłakany Paweł.

Łzy mężczyzny nie poruszają jednak w żaden sposób, ponieważ dopuścił się karygodnego zachowania, na które nie zasługuje żadna kobieta, żaden człowiek. Chwaląc się koledze w taki chamski i prześmiewczy sposób, udowodnił, że jest osobą godną pogardy i nie zasługuje już na zaufanie ze strony żadnej z pań.

Więcej o: