Julia Wieniawa pochwaliła się wystrojem sypialni. Jest w niej stylowa toaletka. My patrzymy na odbicie w lustrze

Julia Wieniawa niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania. Aktorka zakupiła kolejny element wystroju, którym pochwaliła się na swoim InstaStories.

Kariera aktorska Julii Wieniawy nabrała rozpędu dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl", gdzie zagrała Paulę, dziewczynę Kuby Boskiego. Dziś jest jedną z najpopularniejszych gwiazd i nikomu jej przedstawiać nie trzeba. Aktorka przy okazji podbija Instagram, na którym jest bardzo aktywna. Ostatnio możemy śledzić jej relacje z nowego mieszkania, które wciąż urządza. Tym razem pochwaliła się wystrojem sypialni. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa wyśmiała upiększające filtry na Instagramie: Ale to jest ściema

Polecamy też: Julia Wieniawa pozuje w czułych objęciach z Nikodemem Rozbickim na tafli Morskiego Oka. Złamali zakaz. "To nie jest bezpieczne"

Julia Wieniawa pochwaliła się nową toaletką

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiedziała o swoim złym samopoczuciu, a przy okazji pokazała toaletkę

Wystrój nowego lokum Julii Wieniawy pojawił się na jej InstaStory. Aktorka aktywnie relacjonowała między innymi dobór koloru ścian, będących tłem dla mebli i dodatków.

Julia WieniawaJulia Wieniawa pozuje w czułych objęciach z Rozbickim. "To nie jest bezpieczne"

Chociaż mieszkanie zostało umeblowane jeszcze przed przeprowadzką aktorki, to jednak Julia Wieniawa zdecydowała się dokupić kolejny element wystroju, a mianowicie toaletkę. Swoim najnowszym nabytkiem pochwaliła się na InstaStories. Kwestię zakupu toaletki podsumowała krótko:

Będę sobie mogła tutaj dla was nagrywać Stories makijażowe.

W lustrzanym odbiciu dostrzec możemy wnętrze całej sypialni młodej aktorki. Widać okazały biały regał oraz ogromne... niepościelone łóżko. Na kolejnym zdjęciu poduszki, podobnie jak biały koc są już starannie ułożone.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/juliawieniawa

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram/juliawieniawa

Wygląda na to, że Julia Wieniawa była tak podekscytowana nowym zakupem, że jak najszybciej chciała pokazać go fanom, nie zwracając uwagi na mały bałagan. 

Zobacz także: Julia Wieniawa wyśmiała upiększające filtry na Instagramie: Ale to jest ściema. O nie, gdzie moja twarz sprzed minuty?

Więcej o: