Julia Wieniawa urządza nowe mieszkanie. Będzie w nim mieć... siłownię. Aktorka pokazała kolejne etapy remontu

Julia Wieniawa już niedługo zamieszka w ogromnym mieszkaniu. Prace wykończeniowe są obecnie na etapie malowania ścian i kładzenia podłóg. Aktorka pokazała kawałek wnętrza - robi wrażenie. Tyle przestrzeni!

Najbliższe tygodnie dla Julii Wieniawy to czas oczekiwania na ostatnie wykończenia w nowym mieszkaniu. Wnętrza są jasne, przestronne i z wysokimi sufitami. Obecnie Julka jest w trakcie podejmowania bardzo ważnych decyzji - przed nią wybór koloru ścian, które będą tłem dla mebli i dodatków. Gwiazda szybko oprowadziła obserwatorów na InstaStories po kilku pomieszczeniach. Nie możemy doczekać się końcowego efektu!

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka pokazała się bez włosów. Jest łysa. "Piękna jak zawsze"

Zobacz wideo

Ogromne mieszkanie Julii Wieniawy - znalazło się miejsce na przestronny salon i siłownię

Julka pochwaliła się na InstaStories etapami prac w remontowanym mieszkaniu. Kuchnia już powstaje - czeka tylko na decyzję właścicielki odnośnie do koloru ścian i montaż mebli. Z otwartej kuchni wychodzimy wprost do salonu. Wieniawa zdecydowała się w ostatniej chwili na zmianę podłogi, szara okazała się zbyt smutna. To, co na razie najbardziej przykuło naszą uwagę to komplet ogromnych żyrandoli z Bali. Wprost z salonu wychodzi widok na ogromny taras z mnóstwem roślin - już pewien czas temu przejęta Julka mówiła fanom, że musi zacząć zamawiać krzewy i kwiaty.

Radek Liszewski, Magda NarożnaLiszewski ma rezydencję, a Narożna zrezygnowała z luksusów. Tak mieszkają gwiazdy disco polo

Kolejnym pomieszczeniem, które zdecydowała się aktorka pokazać jest przestronna domowa siłownia - duże okna, jasna podłoga, lustra i listwa oświetleniowa sprawią, że na pewno będzie tu spędzać dużo czasu. Julka nie ukrywa ekscytacji własnym zakątkiem do ćwiczeń. Jak wiemy, młoda gwiazda kocha różne sporty, a na siłowni może spędzać długie godziny. Takim miejscem w domu z pewnością nie pogardziłaby żadna miłośniczka fintessu. Całość tworzy świetny efekt, który na pewno kosztował pokaźną sumę. Jak wam się podobają aranżacje Julki?