Julia Wieniawa stworzyła markę odzieżową? "Secret project" celebrytki wygadała Patricia Kazadi

Julia Wieniawa dodała na swojego Instagrama fotkę, na której pręży mięśnie w sportowym wdzianku. Fani pytali o komplet ze zdjęcia. Julka unikała tematu. Jaki sekretny projekt ukrywa przed nami Wieniawa?

Pandemia może wstrzymać świat, ale nie Julię Wieniawę. Mimo ogólnego spowolnienia Julka swój rok 2020 na pewno zaliczy do udanych. Zatańczyła w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami", dotarła do finału i zajęła drugie miejsce. Poza tym u boku Anny Lewandowskiej i Małgorzaty Sochy wzięła udział w świątecznej kampanii dla znanej marki biżuteryjnej. Co więcej, w sierpniu Wieniawa zaskoczyła nas na Instagramie zdjęciami zapowiadającymi jej własną linię kosmetyków - Jusee Cosmetics. Julia jest ciągle na najwyższych obrotach i najlepiej dowodzi tego jej nowy, sekretny projekt. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa pokazała łazienkę w nowym mieszkaniu. Jest luksusowa

Julia Wieniawa i tajemniczy projekt

Artystka wyjechała z koleżanką i Nikodemem Rozbickim. W piątek z samego rana podzieliła się na Instagramie filmikami, na których widać, jak spaceruje po górach. Później udostępniła zdjęcie na polanie u podnóża gór. Mimo szadzi na trawie Julka stoi w sportowym komplecie. Ma na sobie legginsy z wysokim stanem i top z długim rękawem oraz wycięciem na plecach. W komentarzach od razu pojawiły się pytania o sportową stylizację ze zdjęcia, na które Julka odpowiadała jedynie onieśmielonymi emotkami. Można się domyślić, że chciała jeszcze przez chwilę utrzymać wszystko w tajemnicy. Czar prysł w momencie, kiedy post Wieniawy skomentowała Patricia Kazadi

Kocham ten komplecik. Can't wait! - napisała pod zdjęciem Julki.
 

Julia WieniawaJulia Wieniawa nie posłuchała produkcji "Tańca z Gwiazdami" i zrobiła coś wbrew zaleceniom

Julia Wieniawa założyła własną markę odzieżową?

Julia o swojej marce oficjalnie jeszcze fanów nie poinformowała. Pod jej nowym zdjęciem jednak od razu pojawiły się osoby chętne do pochwalenia się, że odkryły tajemnicę artystki. 

Z tegom co można wyczytać w KRS, wynika, że to będzie nowa marka Julki - pisze jedna z obserwatorek.

I to akurat musimy potwierdzić. Sprawdziliśmy wpis w KRS. Wszystko się zgadza - widnieje tam Lemiss sp. z o.o., zarejestrowana 10 sierpnia 2020, w której zarządzie członkinią jest między innymi Julia Marta Wieniawa-Narkiewicz.

Zarówno, jak i fanom Julki nie pozostaje nic innego, jak tylko mocno trzymać kciuki i czekać na oficjalne wypuszczenie jej autorskiej kolekcji. 

Zobacz wideo