Julia Wieniawa remontuje nowe mieszkanie. Jest złoty prysznic i stylowe płytki. Nie obyło się jednak bez dylematu

Julia Wieniawa pokazała na Instagramie łazienkę w swoim nowym mieszkaniu. Wnętrze jest już prawie gotowe, jednak pod koniec remontu gwiazda stanęła przed poważnym dylematem. Poprosiła fanów o pomoc.

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. Niedawno zakończyła swoją przygodę z programem "Taniec z Gwiazdami", w którym zajęła drugie miejsce, przegrywając z Edytą Zając. Wzięła udział w świątecznej kampanii reklamowej marki biżuteryjnej, a w sierpniu 2020 roku poinformowała fanów, że stworzyła własną markę kosmetyków, w ofercie której znajdują się wegańskie produkty.

21-latka ma smykałkę do inwestowania pieniędzy. W lipcu w mediach pojawiła się informacja, że Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie, tym razem w gwiazdorskiej okolicy. Kolejne lokum aktorki znajduje się w sąsiedztwie mieszkania Marcina Tyszki:

Julka kocha swoje mieszkanie w kamienicy, ale poczuła, że potrzebuje większej przestrzeni. Dlatego kupiła nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na wysokim piętrze. Jest przeszczęśliwa i już niedługo zaczyna przeprowadzkę. Teraz jej sąsiadem będzie Marcin Tyszka, którego wprost uwielbia – powiedział znajomy Wieniawy w rozmowie z "Faktem".
Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała taras i zdradziła, że czeka ją "gruby remont"

Julia Wieniawa pokazała łazienkę w nowym mieszkaniu

Julia skrupulatnie dokumentowała na swoim instagramowym profilu proces urządzana nowej przestrzeni. Wieniawa chwaliła się wizualizacjami wnętrz, pokazywała, jak jej ogromy taras powoli zamienia się w dżunglę, a tym razem postanowiła pokazać fanom łazienkę w nowym mieszkaniu, która jest już prawie wykończona.

Łazienka Julii WieniawyŁazienka Julii Wieniawy Instagram/juliawieniawa

Zobacz też: Julia Wieniawa chwali się nowym mieszkaniem z tarasem na dachu. "Przede mną gruby remont"

21-latka udostępniła na InstaStories zdjęcia przestrzennego wnętrza, wykończonego podłużnymi płytkami i modnym lastryko. Na fotografiach widzimy także złotą baterię prysznicową oraz podwieszany sedes. Wieniawa pokazała swoim obserwującym dwie wersje wnętrza - jedną z ogromnym lustrem nad sedesem, drugą bez lustra. Wygląda na to, że młoda gwiazda nie mogła się zdecydować, dlatego zorganizowała na InstaStories głosowanie:

Ale będzie pięknie – napisała przy jednym ze zdjęć.

Łazienka Julii WieniawyŁazienka Julii Wieniawy Instagram/juliawieniawa

Zobaczcie nową łazienkę Julii Wieniawy. Myślicie, że skorzysta z podpowiedzi internautów i wybierze wnętrze bez ogromnego lustra?

Więcej o: