Julia Wieniawa zrobiła sobie wyjątkowy prezent i kupiła kolejne mieszkanie. "Poczuła, że potrzebuje większej przestrzeni"

Julia Wieniawa stara się inwestować zarobione pieniądze. Dokonała kolejnej inwestycji, która wkrótce się jej opłaci.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych młodych aktorek w kraju. Filmowcy i reklamodawcy starają się o jej udział w projektach. 21-latka zarabia od wielu lat, ale nie wydaje pieniędzy pochopnie. Stara się je inwestować i odkładać. Ostatnio dokonała pewnej transakcji, która opłaci się jej w przyszłości. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa nie ma oporów przed komunikacją miejską

Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie

Młoda aktorka od 2012 roku występowała w serialu "Rodzinka.pl". Do osiągnięcia pełnoletności finansami Julii zarządza jej mama, która jest także jej menadżerką. Pod koniec 2017 roku gwiazda kupiła pierwsze mieszkanie. Pół roku później po raz pierwszy wyprowadziła się od rodziców i zamieszkała sama. 

Zawsze marzyłam, żeby mieszkać w kamienicy. Zostawiłam nawet starą, jodełkową podłogę, bo to totalnie mój styl - mówiła Julia "Faktowi" w 2018 roku.

Dziennik dowiedział się, że Wieniawa dokonała kolejnej transakcji i zakupiła nowe mieszkanie. Już wcześniej celebrytka mówiła, że zastanawia się nad kupnem kolejnego lokum. Poczuła, że potrzebuje więcej miejsca, dlatego zakupiła apartament. Po przeprowadzce Julia zamieszka w gwiazdorskiej okolicy. 

Julka kocha swoje mieszkanie w kamienicy, ale poczuła, że potrzebuje większej przestrzeni. Dlatego kupiła nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na wysokim piętrze. Jest przeszczęśliwa i już niedługo zaczyna przeprowadzkę. Teraz jej sąsiadem będzie Marcin Tyszka, którego wprost uwielbia - powiedział "Faktowi" znajomy Wieniawy.

Julia ma jeszcze jedno mieszkanie, które urządziła pod wynajem. Jeszcze w czasie trwania "Tańca z gwiazdami" aktorka w nim pomieszkiwała. Dzięki najnowszemu zakupowi jest właścicielką trzech nieruchomości w Warszawie.

Więcej o: