Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu razem! Byli kochankowie zagrają parę. Nie zabraknie romantycznych scen

Julia Wieniawa i Antek Królikowski kiedyś byli parą. Teraz znów będą mieli możliwość wpaść sobie w objęcia i przypomnieć, jak było im razem. Wszystko za sprawą najnowszej produkcji, w której zagrają.

Mówi się, że stara miłość nie rdzewieje. Czyżby Julia Wieniawa i Antoni Królikowski mieli przekonać się o tym na własnej skórze? Ona samotna, on właśnie zakończył półtoraroczny związek (więcej na ten temat TUTAJ). Byli kochankowie będą mogli przypomnieć sobie, co ich łączyło, bo niebawem zagrają parę. 

Zobacz wideo Czy nowa rola zagrozi związkowi Antka Królikowskiego? Jeszcze niedawno aktor tak mówił o swojej dziewczynie:

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają zakochanych

Jak donosi portal "Super Expressu", Julia Wieniawa i Antek Królikowski mają zagrać główne role w filmie "Miłość ma cztery łapy". Co więcej, według tabloidu aktorzy wcielą się w zakochaną parę. Katalizatorem ich miłości ma być niesforny pies granej przez Wieniawę bohaterki.

Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej - zdradza fabułę produkcji informator tabloidu. 

Póki co na temat produkcji niewiele wiadomo. Film o tytule "Miłość ma cztery łapy" nie widnieje bowiem jeszcze w żadnych bazach filmowych. Według ustaleń "Super Expressu" obok Wieniawy i Królikowskiego mają zagrać tacy aktorzy, jak: Piotr Stramowski, Michał Koterski czy Nikodem Rozbicki

Jak można się domyślać, w komedii romantycznej nie zabraknie miłosnych scen. Ciekawi jesteśmy, jak byli kochankowie sobie z nimi poradzą. Wydaje się, że to co zobaczą widzowie na ekranie, może być bardzo autentyczne. W końcu Julka i Antek byli ze sobą ponad rok. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.