Julia Wieniawa pokazała gigantyczny taras nowego mieszkania. "Powoli muszę zamawiać rośliny!"

Julia Wieniawa zainwestowała w mieszkanie z ogromnym tarasem na dachu budynku. Na swoim InstaStories pokazała efekty remontu.

Julia Wieniawa w krótkim czasie wyrosła na jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. 21-latka to wzięta instagramerka, piosenkarka, a także aktorka. Regularnie występuje w reklamach i może pochwalić się pokaźną rzeszą fanów. Jej instagramowy profil obserwuje już ponad 1,7 miliona internautów. Wygląda na to, że Wieniawa zna się dobrze także na inwestowaniu w nieruchomości. Niedawno kupiła sobie kolejne mieszkanie, a efekty jego remontu stopniowo prezentuje na mediach społecznościowych.

Zobacz też: Nie tylko kosmetyki! Julia Wieniawa już pracuje nad kolejnym biznesem. "Sukces murowany" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Drugie mieszkanie Julii jest większe od poprzedniego, jednak wymaga remontu i urządzenia. Gwiazda pokazała już w Internecie wizualizację salonu, a także pochwaliła się projektem jednej z łazienek. Największym atutem nowego lokum aktorki jest ogromny taras na dachu budynku, z którego rozciąga się widok na sąsiednie bloki i panoramę Warszawy. Kiedy Julia w połowie sierpnia pokazywała fanom swoją przestrzeń do rekreacji, była ona jeszcze nieskończona. Aktorka dziś może już śmiało wypoczywać na tarasie z kubkiem gorącej herbaty w ręku.

Julia Wieniawa pokazała prawie wykończony taras nowego domu. Jest ogromny

Wieniawa na swoim InstaStories pokazała efekt remontu. Taras został już prawie wykończony, podłoga z odpornych na wodę desek ułożona, a prostokątne białe donice czekają na - jak zapowiedziała kilka tygodni temu Julia - rośliny tropikalne:

Taras w toku. Powoli muszę zamawiać rośliny! - napisała Julia w instagramowej relacji.

Taras w mieszkaniu Julii WieniawyTaras w mieszkaniu Julii Wieniawy Instagram.com/juliawieniawa/

Zobaczcie, jak zagospodarowała dach swojego mieszkania. Po posadzeniu roślin będzie to naprawdę urocze miejsce.

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała taras i zdradziła, że czeka ją "gruby remont"