Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez włosów. Jest łysa. "Piękna jak zawsze"

Katarzyna Skrzynecka dodała na Instagramie nagranie, na którym pokazała się bez włosów. Internuaci w komentarzach zostawili wiele miłych słów pod jej adresem.

Katarzyna Skrzynecka uwielbia być w kontakcie ze swoimi fanami. Chętnie dzieli się z nimi zarówno tym, co się u niej dzieje w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Tym razem na jej profilu pojawił się film, na którym prezentuje nowy wizerunek. Jest on wynikiem charakteryzacji, jednak aktorka nie chciała zdradzić, w jakim projekcie się pojawi w takim wydaniu.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka była na diecie

Katarzyna Skrzynecka pozbyła się włosów

Skrzynecka już nie raz udowodniła, że nie boi się metamorfoz. Najlepszym tego przykładem jest udział w pierwszej edycji show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", którą wygrała. Jej osobowość została doceniona przez producentów, którzy zaprosili ją do składu jury programu. Niedawno zakończyła się 13. edycja, którą zwyciężył Paweł Dudek, znany jako Czadoman. Już wiadomo, że będzie kolejny sezon. Pojawiają się także pierwsze nazwiska uczestników. Swoje umiejętności według doniesień mają zaprezentować m.in. Anna Maria Sieklucka, Maja Hyży i Magda Narożna.

Maja Hyży porzuca macierzyństwo!Maja Hyży wraca do pracy. Zobaczymy ją w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Wiele jednak wskazuje na to, że zdjęcia już ruszyły. Świadczyć ma o tym najnowsze nagranie Skrzyneckiej. Aktorka wygląda, jakby przechodziła metamorfozę na potrzeby show. Tajemniczy wpis tylko podgrzewa atmosferę:

Łyso mi... Czyli coś jest na rzeczy... Tylko co... #myjob #mamusiawpracy #łyso #żonawpracy #cośsięszykuje #fx #charakteryzacja - napisała Katarzyna Skrzynecka.
 

Internauci skupili się na charakteryzacji i komplementują wizerunek jurorki show, jaki zaprezentowała na Instagramie. Są zachwyceni i zostawili wiele miłych słów:

Piękna jak zawsze.
Ładnemu we wszystkim ładnie.
Ładnej twarzy i w garnku do twarzy - piszą.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka jest oburzona kolejnymi obostrzeniami. Traci przez to pracę

O tym, jaki to projekt, dowiemy się na pewno już niedługo.