Katarzyna Skrzynecka wysłała męża po torebkę ryżu. Łopucki postanowił z niej zażartować. Tego na pewno się nie spodziewała

Katarzyna Skrzynecka kolejny raz pochwaliła się na Instagramie zdjęciem wysportowanego męża, którego wysłała na zakupy. Aktorka prosiła, by sportsmen kupił torebkę ryżu. Mężczyzna wrócił ze sklepu z produktem, który rozbawił jego żonę do łez.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki tworzą jeden z najbardziej zgranych duetów w polskim show-biznesie. Para poznała się jeszcze za czasów małżeństwa aktorki ze Zbigniewem Urbańskim. Po rozwodzie jurorki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" ich przyjaźń przerodziła się w miłość. W 2009 roku sformalizowali związek, a dwa lata później na świat przyszła ich córka Alikia Ilia. Katarzyna Skrzynecka uwielbia pokazywać rodzinne szczęście w mediach społecznościowych. Niedawno pochwaliła się przytulnie udekorowanym tarasem, który w pocie czoła urządziła razem z Łopuckim.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się urządzonym tarasem. Fani pod wrażeniem: Macie swoją małą Grecję!

Katarzyna Skrzynecka pokazała zabawne zdjęcie męża z workiem ryżu

Na instagramowym profilu Skrzyneckiej nie brakuje zabawnych zdjęć oraz przepełnionych ironią wpisów. Aktorka ma podobne poczucie humoru do swojego męża i już wielokrotnie werbowała go do udziału w wymyślonych przez siebie żartach. 49-latka tym razem wstawiła do Internetu zdjęcie, na którym jej umięśniony partner pozuje bez koszulki, a tors zasłania... wielkim workiem ryżu. Okazuje się, że mistrz Polski i Europy w fitnessie nie do końca zrozumiał zakupową prośbę Kasi:

Gdy poprosiłaś męża: Kochanie, czy mógłbyś kupić torebkę ryżu...? - napisała aktorka przy fotografii.
 

Obserwujący profil aktorki w zakupowej wpadce dostrzegli jednak same pozytywy:

Na dłużej będzie.
Wygląda jakby miało starczyć na cały sezon zimowy.
Dobry mąż myśli przyszłościowo - możemy przeczytać w komentarzach pod zdjęciem.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka żegna wakacje ze słonecznej Krety. Towarzyszy jej córka męża z pierwszego małżeństwa

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała niedawno Plotkowi o sekretach swojego wegańskiego detoksu, dzięki któremu schudła kilka kilogramów. Ryż jaśminowy z pewnością był jednym z głównych składników diety, a teraz z pewnością nie zabraknie go w kuchni.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"