Katarzyna Skrzynecka pokazała remont w swoim domu, a my patrzymy na łazienkę jej 8-letniej córki. Jest tu jakby luksusowo

Katarzyna Skrzynecka jest w trakcie przeprowadzania remontu. Aktorka pochwaliła się efektem w sieci i przy okazji pokazała łazienkę córki. Robi wrażenie

Katarzyna Skrzynecka coraz chętniej korzysta z mediów społecznościowych, na których relacjonuje już nie tylko kulisy swojej pracy, a także swoje życie prywatne. Tym razem mieliśmy okazję zobaczyć remont w mieszkaniu aktorki. Łazienka córki robi niemałe wrażenie. 

Katarzyna Skrzynecka pokazała łazienkę

Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się pokazać swoim fanom, jak przebiega remont w jej mieszkaniu. Co ciekawe, aktorka zrezygnowała z pójścia na premierę filmową, aby zająć się upiększaniem swoich czterech kątów. 

Dziś była do odwiedzenia piękna premiera i czerwony dywan, ale jakoś tak w ferworze wśród drabin i wiertarek nie dałoby rady przestawić głowy na high life, fryz i make-up. Tak że tak, taka ścianka - napisała żartobliwie Skrzynecka.

Na pierwszy rzut oka widać, że w pokoju córki aktorki będzie dominował różowy kolor, jednak naszą uwagę zwróciła nowoczesna łazienka, przygotowywana dla ośmiolatki. Fani są pod wrażeniem prac i nie mogą się doczekać efektu, a wy?

Katarzyna Skrzynecka cieszy się ze smukłej sylwetki na wakacjach z całą rodziną:

Zobacz wideo

RG