Kłótnia na Instagramie Skrzyneckiej. Poszło o liczby. Do dyskusji dołączył Gąsowski

Katarzyna Skrzynecka zamieściła na Instagramie post, w którym wyraża radość z pokaźnej liczby obserwujących. Pojawił się jednak nieprzychylny komentarz, na który zareagował nawet Piotr Gąsowski. Poszło o... liczby i cyfry.

Katarzyna Skrzynecka zasłynęła jako śpiewająca aktorka. Ostatnio możemy ją głównie oglądać na małym ekranie za sprawą programu "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zasiada w jury. Program przekłada się na jej rosnącą popularność. Aktorka ucieszyła się z dużej liczby obserwujących na Instagramie, ale niektórym treść publikacji wcale nie przypadła do gustu.

Katarzyna Skrzynecka walczy ze złośliwymi komentarzami

Skrzynecka zamieściła na Instagramie screen swojego profilu, gdzie obserwowało ją 99,9 tys. osób. Liczbę obrysowała różowym serduszkiem.

O! Jaka fajna cyfra "9", "9" i "9". Blisko do okrągłej liczby. DZIĘKUJĘ za TYLE SYMPATII - napisała.
 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele - głównie pozytywnych - komentarzy, jednak jeden z nich zainicjował naprawdę ognistą dyskusję. Delikatnie mówiąc, nie przypadł Katarzynie Skrzyneckiej do gustu. Fanka aktorki skrytykowała "podniecanie się" liczbami obserwujących i stwierdziła, że przez takie zachowania mamy "analfabetyczne pokraki" - wytyka Skrzyneckiej, że 99,9 to liczba, a nie cyfra.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka screen Instagram/katarzyna_skrzynecka

Skrzynecka odpowiedziała w dość kulturalny sposób, jednak nie udało jej się ukryć wzburzenia.

CYFRA oznacza i definiuje LICZBĘ policzalną Szanownych Osób. Ku uspokojeniu lingwistycznych erudytów. P.S. akurat DRUGA, nie pierwsza klasa. A zanim kolejny raz pośpieszy się Pani z arogancją nazywania kogoś "analfabetyczną pokraką" - dziękuję, u mnie ZNAKOMICIE. 2 fakultety wyższych studiów humanistycznych i kilka olimpiad matematycznych. A u Pani? - napisała Skrzynecka.

Jak to w internecie bywa, nie był to koniec. Pod komentarzem wywiązała się agresywna dyskusja, w którą włączył się nawet kolega Skrzyneckiej, Piotr Gąsowski. Aktor zapytał, dlaczego w ogóle bierze udział w tej rozmowie. Stwierdził, że nie ma najmniejszego sensu, by wciąż kłócić się w mediach społecznościowych i tracić na to czas:

(...) Zabraniam Ci, Kasiu kochana, poświęcać Twój czas na odpisywanie takim ludziom! Oni chcą po prostu zaistnieć w swoim towarzystwie i pochwalić się zdaniem: "Ale przywaliłam Skrzyneckiej!". Pożałuj tej Pani! Ona ma smutne życie! Lowju Cię! Gąs - napisał aktor.

Aktorka postanowiła usunąć całą rozmowę z obserwatorką. Odniosła się w kolejnym komentarzu do wypowiedzi Gąsowskiego i stwierdziła, że nie chce widzieć na swoim profilu tego typu treści.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka screen Instagram/katarzyna_skrzynecka

Niestety, w sieci nic nie ginie. Pani Kasiu, "Relax, Take It Easy" - prosimy posłuchać dobrej rady kolegi. Szkoda nerwów i Pani czasu.

DK

Katarzyna Skrzynecka cieszy się ze smukłej sylwetki na wakacjach z całą rodziną

Zobacz wideo
Więcej o: