Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinną fotografią. Uwagę zwraca pasierbica gwiazdy. Paulina jest piękna

Katarzyna Skrzynecka dotąd nie pokazywała zdjęć z córką Marcina Łopuckiego z pierwszego małżeństwa. Teraz jednak zrobiła wyjątek.

Katarzyna Skrzynecka na Instagramie chętnie chwali się zdjęciami, na których pozuje ze swoim mężem Marcinem Łopuckim oraz ich córką Alikią. Tym razem aktorka zdecydowała się pokazać swoim fanom fotografię, na której u jej boku pojawiła się również córka Łopuckiego z poprzedniego małżeństwa - nastoletnia Paulina. 

Katarzyna Skrzynecka z córką i pasierbicą

Katarzyna Skrzynecka 2 listopada - w Dzień Zaduszny - wybrała się z całą rodziną na Cmentarz Powązkowski w Warszawie, by odwiedzić groby zmarłych. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z tej wyprawy. Pod rodzinną fotografią zamieściła też pełen refleksji opis.

Światełka dla naszych Kochających Aniołów Stróży. Tyle nas zostało… A nasze rodzinne zdjęcia często – kompletnie przypadkowo – tworzą graficzną formę serca, jak tu. TO JEST NAJCENNIEJSZY SENS ŻYCIA. Każda rodzinna chwila na wagę złota - napisała.

Na zdjęciu widać nie tylko 8-letnią Alikią ale też jej przyrodnią siostrę Paulinę. Do tej pory Skrzynecka nie pokazywała córki męża z poprzedniego małżeństwa. A szkoda, bo jest piękna i wygląda bardzo naturalnie. Nie sposób nie zauważyć, że jest bardzo podobna do swojego ojca. Tylko spójrzcie na ich uśmiechy. 

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu z internautów zgodziło się ze słowami Skrzyneckiej, że rodzina jest w życiu najważniejsza. Oprócz tego pojawiły się też wpisy wpisy z komplementami. 

Piękne zdjęcie.
Ale ma Pani piękna córkę. Wykapana mama.
Rodzina - największy skarb - pisali. 

Myślicie, że Katarzyna Skrzynecka teraz częściej będzie się chwaliła fotografiami z uroczą Pauliną?

AG 

Katarzyna Skrzynecka cieszy się ze smukłej sylwetki na wakacjach z całą rodziną

Więcej o:
Komentarze (42)
Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinną fotografią. Uwagę zwraca pasierbica gwiazdy. Paulina jest piękną nastolatką
Zaloguj się
 • Gość: Gg

  Oceniono 51 razy 33

  Serio, focia na insta znad grobu (czy zza płotu cmentarza)? Mam 32 lata, nie jestem świętoyebliwa, za to ekstremalnie antyklerykalna, ale zupełnie tego nie ogarniam....

 • Gość: Kasia

  Oceniono 28 razy 24

  Mam pytanie.Jak to jest z ta wolnoscia slowa? Nie chodzi mi o hejt.Ale czemu nigdzie nie wolno komentowac zdjec wozniak starak? Czy w takim razie bogatym wolno wiecej? Powiem wprost.Wkurza mnie to,ze ludzie bogaci decyduja o kazdym aspekcie swojego zycia w taki sposob.

 • Gość: Lili

  Oceniono 35 razy 17

  Zdjęcie na cmentarzu? To już nie ma innych miejsc,żeby zrobić rodzinne zdjęcie?

 • Gość: Ala

  Oceniono 15 razy 15

  Ona nie jest nastolatką. Ma ponad 20 lat. Dlaczego nie sprawdzacie tego o czym piszecie?

 • Gość: Katja

  Oceniono 15 razy 13

  "Myślicie, że Katarzyna Skrzynecka teraz częściej będzie się chwaliła fotografiami z uroczą Pauliną?" Naprawde ma to byc temat naszych przemyslen?

 • Gość: Ciocia

  Oceniono 11 razy 11

  Nastolatka?! Ona ma 24 lata...

 • Gość: Alfa

  Oceniono 32 razy 10

  Co za "wiochmenka"! nie tylko tandetna z wygladu ale po jakiego grzyba strzelac sobie selfies na cmentarzu!? Czy sa jeszcze jakies swietosci??

 • Gość: Ufff

  Oceniono 10 razy 6

  Pani Kasia - bardzo ja lubię ,ale to synonim kiczu....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX