Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinną fotografią. Uwagę zwraca pasierbica gwiazdy. Paulina jest piękna

Katarzyna Skrzynecka dotąd nie pokazywała zdjęć z córką Marcina Łopuckiego z pierwszego małżeństwa. Teraz jednak zrobiła wyjątek.

Katarzyna Skrzynecka na Instagramie chętnie chwali się zdjęciami, na których pozuje ze swoim mężem Marcinem Łopuckim oraz ich córką Alikią. Tym razem aktorka zdecydowała się pokazać swoim fanom fotografię, na której u jej boku pojawiła się również córka Łopuckiego z poprzedniego małżeństwa - nastoletnia Paulina. 

Katarzyna Skrzynecka z córką i pasierbicą

Katarzyna Skrzynecka 2 listopada - w Dzień Zaduszny - wybrała się z całą rodziną na Cmentarz Powązkowski w Warszawie, by odwiedzić groby zmarłych. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z tej wyprawy. Pod rodzinną fotografią zamieściła też pełen refleksji opis.

Światełka dla naszych Kochających Aniołów Stróży. Tyle nas zostało… A nasze rodzinne zdjęcia często – kompletnie przypadkowo – tworzą graficzną formę serca, jak tu. TO JEST NAJCENNIEJSZY SENS ŻYCIA. Każda rodzinna chwila na wagę złota - napisała.
 

Na zdjęciu widać nie tylko 8-letnią Alikią ale też jej przyrodnią siostrę Paulinę. Do tej pory Skrzynecka nie pokazywała córki męża z poprzedniego małżeństwa. A szkoda, bo jest piękna i wygląda bardzo naturalnie. Nie sposób nie zauważyć, że jest bardzo podobna do swojego ojca. Tylko spójrzcie na ich uśmiechy. 

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu z internautów zgodziło się ze słowami Skrzyneckiej, że rodzina jest w życiu najważniejsza. Oprócz tego pojawiły się też wpisy wpisy z komplementami. 

Piękne zdjęcie.
Ale ma Pani piękna córkę. Wykapana mama.
Rodzina - największy skarb - pisali. 

Myślicie, że Katarzyna Skrzynecka teraz częściej będzie się chwaliła fotografiami z uroczą Pauliną?

AG 

Katarzyna Skrzynecka cieszy się ze smukłej sylwetki na wakacjach z całą rodziną

Zobacz wideo