Katarzyna Skrzynecka znowu pozuje w bikini. Zrzuciła kilkanaście kilogramów. Fani zachwyceni jej sylwetką. "Super figurka"

Katarzyna Skrzynecka w ciągu wakacji schudła kilkanaście kilogramów. Aktorka znowu pochwaliła się zdjęciem w bikini. Oj, widać efekty!

Katarzyna Skrzynecka niedawno przeszła na dietę wegańską. Aktorka założyła sobie, że schudnie 20 kilogramów. I jest bliska realizacji celu. Dwa tygodnie temu chwaliła się, że straciła już 14 nadprogramowych kilogramów. Wówczas internauci zachwycali się jej zdjęciami z wakacji. Gwiazda znowu postanowiła zrobić fanom prezent i opublikowała kolejną fotografię w bikini.

Katarzyna Skrzynecka w bikini

Kasia wygląda obłędnie, a jej metamorfoza zbiegła się w czasie z wakacjami. Skrzynecka nie ma już żadnych oporów przed tym, żeby paradować w bikini i publikować odważne zdjęcia na Instagramie. Wystarczy spojrzeć na jej ostatnią fotkę z Grecji.

 

Trzeba przyznać, że jej sylwetka prezentuje się obłędnie. Takiego samego zdania są fani Skrzyneckiej, którzy nie szczędzili jej ciepłych słów.

Nooo pięknie! W końcu zdjęcie na jakie czekałam. Kasiula w pięknej odsłonie dosłownie i przenośni.
Dopiero tutaj widzę ile pracy włożyłaś w walkę o swój wygląd. Ogromne brawa.
Figurka super pani Kasieńko - pisali internauci.

Nie tylko Kasia Skrzynecka zrzuciła nadprogramowe kilogramy. Sprawdź, które gwiazdy polskiego show-biznesu zmieniły się nie do poznania!

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.