Katarzynka Skrzynecka remontuje pokój córki. Tapetę wybrała oryginalną, ale to meble są najciekawsze. "Mojego projektu z pejzażami 3D"

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z trwającego w pokoju jej córki remontu. Praca wre, a efekty już powoli widać.

Katarzyna Skrzynecka coraz aktywniej działa w mediach społecznościowych. Ostatnio najchętniej chwali się swoją metamorfozą, o której więcej przeczytacie TUTAJ. Teraz postanowiła pokazać swoim fanom przebieg remontu w pokoju jej córki. Czasu mają niemało, bo już lada moment wyjeżdżają na wakacje. Czy zdążą? Raczej tak, bo efekty pracy już powoli widać. 

Katarzyna Skrzynecka remontuje pokój córki

Skrzynecka zamieściła na Instagramie kolaż kilku zdjęć z pokoju Alikii, na których można zobaczyć przebieg prac remontowych. W oczy rzuca się przede wszystkim lawendowa tapeta. Wybór oryginalny, trzeba przyznać. Widać także panele w kolorze brązu oraz meble w bardzo podobnym odcieniu. Ale co ciekawe, właśnie te meble zostały zaprojektowane przez samą Skrzynecką. Pełen podziw.

Wjeżdżają meble mojego projektu z pejzażami 3D do wymalowanego pokoju córki, wyczekane ponad 2 miesiące. Mamy na budowę, montaż i zagospodarowanie 5 dni, by zdążyć na pożegnanie wakacji drugim tygodniem "rozpołowionego" urlopu. Nie mogę się doczekać, jak będzie wyglądać gotowe. Jaram się, niemniej niż córeczka - czytamy.
 

Ale na jednym zdjęciu się nie skończyło. Już chwilę później Skrzynecka pokazała inny kąt pokoju Alikii, gdzie również można dostrzec sporej wielkości komodę z pejzażami 3D. 

 

Chcielibyście pomieszkać w takim pokoiku? 

Katarzyna Skrzynecka cieszy się ze smukłej sylwetki na wakacjach z całą rodziną:

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.