Katarzyna Skrzynecka zrzuciła już kilkanaście kilogramów. Teraz pokazała się w bikini. Fani: Ostatnie takie zdjęcie było w "Playboyu" w latach 90.

Katarzyna Skrzynecka postawiła schudnąć 20 kilogramów. Jej metamorfoza nabiera tempa. Potwierdzają to zdjęcia w bikini.

Katarzyna Skrzynecka niedawno przeszła na dietę wegańską. Nie jest to ślepe podążanie za trendami. Aktorka założyła sobie, że schudnie 20 kilogramów. We wtorek pisaliśmy o tym, że zrzuciła już 14 kilogramów. Nic dziwnego, że teraz chwali się zdjęciami w bikini.

Katarzyna Skrzynecka w bikini

2/3 założonego planu osiągnięte! -14 kg w 8 tygodni. Hurraaa!! Do menu stopniowo powracają chude ryby i owoce morza. Wszystko z umiarem i oczywiście nadal full świeżych warzyw - napisała w jednym ze swoich ostatnich postów.

Oj, widać różnicę w jej sylwetce. Kasia wygląda obłędnie, a metamorfoza zbiegła się w czasie z wakacjami w Afryce. Skrzynecka nie ma już żadnych oporów przed tym, żeby paradować w bikini i publikować odważne zdjęcia na Instagramie. Zresztą zobaczcie.

 

Również internauci są zachwyceni wyglądem aktorki. Pod fotografią pojawiło się wiele ciepłych komentarzy.

WOW! Ale pięknie Pani wygląda. Co za figura.
Bosko!
Zazdroszczę pani takiej figury i determinacji.
Ostatnio takie zdjęcia Kasi można było zobaczyć w "Playboyu" z lat 90' - pisali zachwyceni fani.

Nie tylko Kasia Skrzynecka zrzuciła nadprogramowe kilogramy. Sprawdź, które gwiazdy polskiego show-biznesu zmieniły się nie do poznania!

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.