Skrzynecka nie przestaje chudnąć. Zrzuciła już 14 kilogramów, a efekty są oszałamiające. Fani ostrzegają: Wynik imponuje, czas realizacji przeraża

Niedawno pisaliśmy, że Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kilogramów. Teraz okazuje się, że jej przemiana trwa w najlepsze. Aktorka zrzuciła kolejne cztery kilogramy.

Katarzyna Skrzynecka ostatnio przeszła sporą metamorfozę. Aktorka postanowiła zrzucić kilka zbędnych kilogramów i przeszła na dietę wegańską. Taki sposób odżywiania polega na niespożywaniu żadnych produktów odzwierzęcych. Zatem gwiazda nie tylko przestała jeść mięso i ryby, ale również m.in. jajka czy nabiał. Efekt? Zrzuciła nie kilka, ale aż 14 kilogramów i to zaledwie w osiem tygodni. 

Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie

Niedawno aktorka przyznała, że chce zrzucić 20 kilogramów. Cel jest bliski realizacji.

2/3 założonego planu osiągnięte! -14 kg w 8 tygodni. Hurraaa!! Do menu stopniowo powracają chude ryby i owoce morza. Wszystko z umiarem i oczywiście nadal full świeżych warzyw - napisała w jednym ze swoich ostatnich postów.

Przy okazji zaprezentowała taniec radości: 

 

Internauci zasypali Skrzynecką masą gratulacji. Są pod wrażeniem jej metamorfozy, ale ostrzegają też przed znienawidzonym efektem jo-jo. Dlaczego? Bowiem Katarzyna schudła dużo, ale w bardzo krótkim czasie. 

Życzę skutecznej ucieczki przed wrednym efektem jo-jo. Wynik imponuje, ale czas jego realizacji lekko przeraża.
Gratuluje. Oby nie było efektu jojo. To dużo zrzucone w krótkim okresie czasu.
Brawo. Zazdroszczę Pani Kasiu wytrwałości - czytamy.

My także gratulujemy przemiany. Sami zresztą spójrzcie, metamorfozy Katarzynie odmówić nie można. Warto jednak wspomnieć, że przez przejściem na dietę, szczególnie tak restrykcyjną, należy skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem. Poza tym nie tylko zdrowe odżywianie jest ważne, ale również aktywny tryb życia i sporo ruchu. :)

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka Instagram.com/ katarzyna_skrzynecka, KAPIF.pl

A kto również w ostatnim czasie zrzucił kilka zbędnych kilogramów? Sprawdźcie największe przemiany polskich gwiazd!

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.