Katarzyna Skrzynecka marzyła o ślubie kościelnym, ale ostatecznie nic z tego. Sama podjęła taką decyzję. Wiadomo już, dlaczego

Katarzyna Skrzynecka weźmie drugi ślub kościelny? Jak podaje tygodnik "Świat & Ludzie", aktorka zrezygnowała z tego marzenia. Ponoć przy unieważnianiu ślubu z jej pierwszym mężem, Zbigniewem Urbańskim, przeszła wojnę z Kościołem.

Związek Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego należy do jednego z najbardziej zgodnych w polskim show-biznesie. Para jest małżeństwem od 10 lat. Ich ślub cywilny w pierwotnych planach miał się odbyć w Grecji, jednak ze względu na najbliższych zdecydowali się na Polskę. 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie ze ślubu. To już 10 lat temu! Jak wtedy wyglądała? Możecie się zdziwić

Para nie powiedziała wówczas sakramentalnego "tak", ponieważ, przypomnijmy, Skrzynecka przed ołtarzem ślubowała miłość Zbigniewowi Urbańskiemu w 2003 roku. Ich małżeństwo nie było jednak szczęśliwe, a rozstanie... bardzo burzliwe. 

Skrzynecka walczyła z sądem kościelnym o unieważnienie, bo, jak zapowiadała niegdyś w rozmowie z "Faktem", chciałaby wziąć przyrzec wierność przed Bogiem Łopuckiemu. 

Być może wezmę drugi ślub kościelny przy okazji okrągłej rocznicy ślubu cywilnego - mówiła niegdyś.

Jak się okazuje, jej plany uległy zmianie. Jak wyznał jej znajomy z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"w rozmowie z tygodnikiem "Świat & Ludzie", Skrzynecka nie planuje już drugiego ślubu.

Przy procedurach kościelnych unieważnienia małżeństwa przeszła wojnę nerwów. Bardzo ciężko to wszystko przeżyła. I to pozostawiło trwały ślad - mówi informator tygodnika.

Jak zapewnia sama aktorka na Instagramie, parze do szczęścia niczego nie brakuje. My trzymamy kciuki za kolejne lata!

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez mocnego makijażu i bez sztucznych rzęs. O niebo lepiej!

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>