Katarzyna Skrzynecka z córką. Patrzymy na na Alikię i nie wierzymy. Mama wyretuszowała jej twarz

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem ze spaceru z córką. Tym razem naszą uwagę przykuła... twarz dziewczynki, która została wyretuszowana przez aktorkę.

Korzystając z pięknej pogody, Katarzyna Skrzynecka postanowiła wybrać się na spacer ze swoją córką. Dziewczynom dopisywały humory więc nie mogło obyć się bez pamiątkowej fotografii. Ponieważ Skrzynecka chętnie pokazuje na Instagramie swoją córkę, Alikię Ilię, ich wspólne zdjęcie nie powinno być czymś nadzwyczajnym, ale... nie tym razem. Od razu widać, że twarz dziewczynki została wyretuszowana. 

ZOBACZ WIDEO: Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez mocnego makijażu i bez sztucznych rzęs. O niebo lepiej!

Zobacz wideo

Katarzyna Skrzynecka wyretuszowała córce twarz

Na pierwszy rzut oka można nawet pomyśleć, że Alikia ma makijaż. Wszystko wskazuje jednak na to, że efekt został osiągnięty za pomocą specjalnych filtrów. Sami zobaczcie: 

 

Wygładzona cera, podkreślone oczy i błyszczące usta - też to widzicie? W komentarzach pod zdjęciem królują zachwyty, dlatego zastanawia nas, czy rzeczywiście nikt tego nie dostrzegł, a może Skrzynecka po prostu usuwa niechciane komentarze? Co istotne, taki retusz nie zdarzył się Kasi po raz pierwszy. Podobną wpadkę zaliczyła też trzy tygodnie temu. 

 

Przesada? 

DH