Katarzyna Skrzynecka wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie córki swojego męża. Paula skradła serca internautów

Katarzyna Skrzynecka właśnie pochwaliła się zdjęciem, które zrobiła Pauli, córce swojego męża z pierwszego małżeństwa. Fotografia oczarowała fanów.

Katarzyna Skrzynecka wciąż żyje greckimi wakacjami, które spędziła w towarzystwie męża, córki Alikii i Pauli, czyli córki Marcina Łopuckiego z pierwszego małżeństwa. Na Instagramie cały czas publikuje malownicze fotografie. Tym razem na jej profil trafiło zdjęcie Pauli Łopuckiej. Dziewczyna pozowała aktorce przed obiektywem, a zdjęcie zachwyciło internautów.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka żegna wakacje ze słonecznej Krety. Towarzyszy jej córka męża z pierwszego małżeństwa

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem córki męża

Gwiazda wrzuciła zdjęcie Pauli, która siedzi na skale przy morzu. Nie da się ukryć, że fotografia jest bardzo artystyczna.

Córeczka w moim obiektywie. Fotografia to moja cicha pasja. Bywa jak malowanie obrazów. Zwłaszcza z tak śliczną modelką - napisała Katarzyna Skrzynecka.
 

Zarówno samo zdjęcie, jak i modelka otrzymały mnóstwo komplementów od zachwyconych fanów. Widać wyraźnie, że Paula skradła serca internautów.

Piękna modelka.
Super zdjęcie i przepiękna dziewczyna!
Piękna dziewczyna i fotografia - pisali fani.

Być może nie każdy wie, że Marcin Łopucki po raz pierwszy został ojcem, gdy miał zaledwie 21 lat. Wtedy na świecie pojawiły się bliźnięta - Paula i Dawid. Kulturysta od dawna nie jest związany z ich matką, ale z dziećmi ma doskonały kontakt. Widać również, że Paula świetnie dogaduje się z Katarzyną Skrzynecką, którą nazywa "swoją mamusią". Katarzyna i Marcin mają również wspólne dziecko - córkę Alikię, która przyszła na świat w listopadzie 2011 roku. Starsza córka świetnie dogaduje się z młodszą siostrą i uwielbia spędzać czas z nową rodziną taty.