Katarzyna Skrzynecka żegna wakacje ze słonecznej Krety. Towarzyszy jej córka męża z pierwszego małżeństwa

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z Krety. Pozuje na nim z mężem, a także jego córką z poprzedniego związku. Paula Łopucka to piękna studentka.

Katarzyna Skrzynecka uwielbia Grecję, o czym nie trudno się przekonać, zaglądając na jej Instagram. Gwiazda najchętniej każdą wolną chwilę spędzałaby właśnie tam. Mimo że w tym roku z wiadomych względów jej urlop stał pod znakiem zapytania, to udało jej się wyruszyć w ulubione miejsce z całą rodziną. Na najnowszym zdjęciu, zapowiadającym koniec wakacyjnej sielanki możemy zobaczyć aktorkę w towarzystwie męża, ich wspólnej pociechy, a także córki Marcina Łopuckiego z poprzedniego związku. Paula to już piękna kobieta. 

ZOBACZ TEŻ: Skrzynecka wrzuciła fotę z wakacji. Jej córka pozuje z delfinem. Internauci zaatakowali aktorkę. Nie wierzą w jej tłumaczenia

Katarzyna Skrzynecka z rodziną w Grecji 

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki w listopadzie 2011 roku zostali szczęśliwymi rodzicami Aliki. Dziewczynka ma już 9 lat, jednak nie jest jedynym dzieckiem partnerka gwiazdy. Marcin Łopucki po raz pierwszy został ojcem w wieku zaledwie 21 lat. Właśnie wtedy na świat przyszły bliźnięta: Paula i Dawid. Mimo że kulturysta nie jest od dawna związany z ich matką, to ma świetne relacje z dziećmi. Najnowsze zdjęcie, które zamieściła Skrzynecka, jest najlepszym tego dowodem, bowiem na fotce widzimy, że Paula spędziła z nimi zagraniczny urlop.

Rodzina greckiego domku. Ostatni weekend pożegnania lata na naszej ukochanej wyspie- napisała pod postem Skrzynecka.
 

Zdjęciami swojej córki pochwalił się na swoim profilu również dumny tata. Paula to już dorosła i piękna kobieta. Zaglądając na jej profil na Instagramie, możemy dowiedzieć się, że studiuje kosmetologię i uwielbia zwierzęta. 

 

Wiedzieliście, że mąż Katarzyny Skrzyneckiej ma już dorosłe dzieci? 

ZOBACZ: Katarzyna Skrzynecka zazwyczaj ma mocny makijaż i sztuczne rzęsy. Teraz pokazała się w naturalnej wersji. "Wyglądasz młodziej"