Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się urządzonym tarasem. Fani pod wrażeniem: Macie swoją małą Grecję!

Po powrocie z wakacji Katarzyna Skrzynecka i jej mąż zabrali się za urządzanie tarasu. Efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania.

W 2009 roku Katarzyna Skrzynecka wyszła za mąż za Marcina Łopuckiego, mistrza Polski i Europy w fitnessie. Ich związek zaczął się bardzo niepozornie. Aktorka przeprowadziła się razem z ówczesnym mężem, Zbigniewem Urbańskim, do jednego z warszawskich apartamentowców, w którego sąsiedztwie mieszkał Marcin. Jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i sportsmen szybko się zakolegowali, a ich przyjacielska relacja przerodziła się w miłość po rozwodzie aktorki. Kasia i Marcin sformalizowali swój związek w Pałacu Ślubów na warszawskiej Starówce, a na uroczystości obecny był między innymi Piotr Gąsowski i Agustin Egurrola. W listopadzie 2011 roku rodzina Skrzyneckiej i Łopuckiego się powiększyła. Na świat przyszła ich córka Alikia Ilia, oczko w głowie rodziców.

Zobacz też: Skrzynecka wrzuciła fotę z wakacji. Jej córka pozuje z delfinem. Internauci zaatakowali aktorkę. Nie wierzą w jej tłumaczenia

Oprócz udanego życia rodzinnego Skrzynecka może pochwalić się sukcesami w pracy. Od jesieni 2014 roku zasiada w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo", a niedawno w mediach społecznościowych promowała kolejną, trzynastą już edycję telewizyjnego formatu. Zdjęcie spod prysznica, które miało zachęcić fanów do oglądania show, okazało się nieumiejętnie przerobione w programie graficznym.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka pozuje z parasolką pod prysznicem i zalicza photoshopową wpadkę. Wszysko przez falujące płytki

Katarzyna Skrzynecka pokazała urządzony taras

Aktorka bardzo aktywnie prowadzi swój instagramowy profil, na którym chętnie dzieli się z fanami swoim szczęściem. Skrzynecka niedawno wróciła z rodzinnych wakacji w Grecji i razem z mężem zabrała się za porządki na tarasie. Łopucki zajął się przesadzaniem kwiatów i, jak przyznała jego żona, starał się "zamienić taras w kawałek Grecji". Efekty pracy można podziwiać na profilu społecznościowym aktorki:

Kawka? Miłego dnia. Lato, trwaj jeszcze, trwaj - przyznała Skrzynecka przy zdjęciu, na którym widzimy jej "tarasowe dzieło".

Przestrzeń przepełniona jest krzewami i kwiatami w doniczkach, a w centralnym miejscu znajduje się stół z czterema krzesłami. Całość dopełniają różowe poduszki i żółte podkładki. Mieniącą się kolorami fotografię skomentował mąż Skrzyneckiej:

Poczekaj żonko z tą kawą! Jeszcze tylko aeroby i... pędzę do Cię! - przyznał żartobliwie.
 

Taras wyjątkowo spodobał się fanom Skrzyneckiej:

Piękny własny ogród na balkonie. Tak można siedzieć z kawką.
Pięknie. Macie swoją "małą Grecję"!
Roślinki pięknie rosną. Widać, że męska ręka o nie dba - pisali internauci w komentarzach.

Polskie gwiazdy ostatnio jak jeden mąż zabrały się za urządzanie tarasów. Przestrzeniami do wypoczynku pochwała się już także między innymi Julia Wieniawa.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się zdjęciem tarasu. Przemienia go w piękny ogród. Julia Kamińska zrobiła podobnie

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"
Więcej o: