Katarzyna Skrzynecka lata do pracy samolotem z drugiego końca Europy. "Przylatuję tylko na jeden odcinek"

Kasia Skrzynecka pochwaliła się, że zdarzało jej sie przylatywać do pracy samolotem tylko na jeden dzień.

Katarzyna Skrzynecka wygrała pierwszą edycję programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka była na tyle dobra, że produkcja zdecydowała się zaangażować ją na stałe w roli jurorki. Sama zainteresowana przyznaje, że jej ulubionym miejscem na świecie jest Grecja. To właśnie tam wraz z mężem i najbliższymi stara się spędzać każdą wolną chwilę. Jak się okazuje, Katarzyna Skrzynecka była w stanie przylatywać z Grecji do Polski jedynie na jeden dzień pracy. 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Skrzynecka zaatakowana przez internautkę. Aktorka nie zostawiła na niej suchej nitki. "Durna jak pudło"

Katarzyna Skrzynecka lata samolotem do pracy

Grecja dla Katarzyny Skrzyneckiej stała się drugim domem. Aktorka bywa w niej tak często, że nawet zdarzało jej się przylatywać do Polski jedynie na jeden dzień pracy na planie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W rozmowie z Pomponikiem zdradziła, że czasami odwiedza Polskę jedynie na kilka godzin. 

Gdy kręcimy odcinki na sezon jesienny, to zdarza się tak, że jestem w Grecji z rodziną i przylatuję tanimi liniami lotniczymi tylko na jeden odcinek. Lecę porannym samolotem z Grecji, realizujemy program i nocą wracam tam. To jest możliwe, bo pojawiają się takie oferty. Za niewielkie pieniądze można przelecieć do pracy z innego kraju i jeszcze tam wrócić - opowiadała przedsiębiorcza aktorka. 

Wiedzieliście, że Katarzyna Skrzynecka prowadzi aż tak gwiazdorskie życie? 

ZOBACZ TEŻ: Skrzynecka wrzuciła fotkę z wakacji. Jej córka pozuje z delfinem. Internauci zaatakowali aktorkę. Nie wierzą w jej tłumaczenia

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu" Wybierz