Katarzyna Skrzynecka zaatakowana przez internautkę. Aktorka nie zostawiła na niej suchej nitki. "Durna jak pudło"

Pod jednym ze zdjęć Katarzyny Skrzyneckiej doszło do niemiłej wymiany zdań. Obrażona aktorka w mig odpowiedziała na wredny komentarz internautki.

Katarzyna Skrzynecka obecnie z całą rodziną cieszy się urlopem na Krecie. Aktorka chętnie relacjonuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych, więc nic w tym dziwnego, że teraz na jej profilu dominują właśnie fotki z wakacji. Pod jednym ze zdjęć doszło do niemiłej konfrontacji z anonimową internautką. Ta w okropny sposób oceniła wygląd Katarzyny Skrzyneckiej, jednak z pewnością nie spodziewała się równie ostrej odpowiedzi samej zainteresowanej. 

ZOBACZ TEŻ: Skrzynecka wrzuciła fotę z wakacji. Jej córka pozuje z delfinem. Internauci zaatakowali aktorkę. Nie wierzą w jej tłumaczenia

Katarzyna Skrzynecka skrytykowana za wygląd. Odpowiedziała w punkt 

Wydawałoby się, że Katarzyna Skrzynecka po tylu latach brylowania w polskim show-biznesie zdążyła już przywyknąć do niemiłych komentarzy na swój temat. Zazwyczaj gwiazda je olewa, jednak zdarzają się sytuację, gdy nie wytrzymuje i ostro odpowiada na zaczepki. Tak było i tym razem, gdy jedna z internautek w chamski sposób ją zaatakowała. 

Końsko-męska baba, brak urody, brak figury - napisała anonimowa hejterka. 

Na odpowiedź Katarzyny Skrzyneckiej nie trzeba było długo czekać. Aktorka nie przebierała w słowach.

Proszę się nie martwić. To, że brak pani figury i urody i uważa się pani za końsko-męską babę, to jeszcze nie koniec świata. Gdyby była pani jeszcze do tego wredna i durna jak puste pudło - to dopiero byłaby pani chodzącą tragedią - odpowiedziała.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka instagram.com@katarzyna_skrzynecka

Dobrze jej odpowiedziała?

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Skrzynecka na urlopie w Hiszpanii. Fanka jej wytyka: "A na Grecję nie było stać i był lament w mediach". Broni się

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"
Więcej o: