Julia Wieniawa wyśmiała upiększające filtry na Instagramie: Ale to jest ściema. O nie, gdzie moja twarz sprzed minuty?

Julia Wieniawa w ostatnim czasie jest szalenie aktywna na Instagramie. Teraz młoda aktorka wypróbowała nową funkcję InstaStories, z której dotychczas nie korzystała. Chodzi o upiększanie twarzy.

Julia Wieniawa jest najpopularniejszą gwiazdą młodego pokolenia. Aktorka może przebierać w zleceniach. Co chwilę pojawia się nowy projekt z jej udziałem. Ostatnio wyrazy uznania przekazała jej starsza koleżanka po fachu, Monika Krzywkowska, która przepowiedziała jej międzynarodową karierę. 

ZOBACZ TEŻ: Monika Krzywkowska zagrała z Wieniawą. Zwróciła uwagę na jej pewne cechy. "Mogą jej pomóc na rynkach międzynarodowych"

Trudno się dziwić, że jej media społecznościowe są oblegane. Na Instagramie Julię Wieniawę obserwuje prawie 2 miliony osób. Dotąd gwiazda publikowała raczej filmy i fotografie związane z jej pracą. W ostatnim czasie to uległo zmianie. Otworzyła się na swoich fanów i zaczęła nagrywać dłuższe InstaStories. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała, jak gotuje rosół w nowym mieszkaniu. Opowiedziała też o ukochanym

CZYTAJ TEŻ: Julia Wieniawa pozuje w czułych objęciach z Nikodemem Rozbickim na tafli Morskiego Oka. Złamali zakaz. "To nie jest bezpieczne"

Julia Wieniawa wyśmiewa filtry na Instagramie: Ale to jest ściema

Od kiedy Julia dołączyła do grona gwiazd mówiących do telefonu, zwróciła uwagę na trend związany z filtrami upiększającymi. Korzysta z nich wiele osób publicznych. Filtry mogą zupełnie zmienić rysy twarzy: zmniejszyć nos, powiększyć oczy i usta, a także wygładzić skórę, dodać makijaż czy piegi. 

Młoda aktorka w ostatnich secie InstaStories skorzystała z jednego z filtrów, jednak mimo zadowolenia z efektu, wyśmiała ich używanie:

Ja po prostu powiem wam, że nie kumam, jak można używać tego typu filtry non-stop, oszukując swoich obserwatorów, że tak ktoś wygląda. Ja nie ukrywam, podobam się sobie teraz bardzo, bardzo. Ale to jest ściema - powiedziała na nagraniu.

Po chwili zrezygnowała z filtra i pokazała, jak wygląda naprawdę:

Smutna rzeczywistość. O nie, gdzie moja twarz sprzed minuty? No cóż - zażartowała.

Trudno nie przyznać Julii racji w tej kwestii. Przez zakłamany obraz idoli, wiele nastolatek może nabawić się kompleksów. Warto pamiętać, że Instagram nie zawsze pokazuje całą prawdę. 

A Wy jakie macie podejście do filtrów upiększających? Korzystacie?

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com/juliawieniawa

Julia WieniawaJulia Wieniawa instagram.com/juliawieniawa

Więcej o: