Monika Krzywkowska zagrała z Wieniawą. Zwróciła uwagę na jej pewne cechy. "Mogą jej pomóc na rynkach międzynarodowych"

Monika Krzywkowska i Julia Wieniawa spotkały się na planie filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". I jak się okazuje - ich współpraca była owocna i przebiegała w miłej atmosferze.

Julia Wieniawa nie może narzekać na nudę. Młoda gwiazda co chwilę gra w jakiejś produkcji, nagrywa piosenki, dubbinguje, poszerza własną działalność - najpierw zaczęła sygnować swoim nazwiskiem kosmetyki, teraz również stroje do jogi. Trudno się dziwić, że jest jednym z najlepiej opłacanych nazwisk na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: "Fakt" ujawnił zarobki gwiazd na Instagramie. Najdroższa jest Małgorzata Rozenek. Za jeden post inkasuje nawet 50 tysięcy złotych

Niedawno premierę miał kolejny film, w którym Julia Wieniawa zagrała główną rolę. Co więcej, w nowej produkcji Netfliksa "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" zagrała u boku swojego ukochanego - Nikodema Rozbickiego. 

CZYTAJ TEŻ: "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w jednym filmie. Pojawi się jeszcze w tym roku

Monika Krzywkowska komplementuje Julię Wieniawę

Na planie filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" Julia Wieniawa spotkała się nie tylko z Nikodemem Rozbickim, ale i z Moniką Krzywkowską. Aktorka w rozmowie z "Faktem" bardzo pochlebnie wypowiedziała się o młodszej koleżance z branży:

Uważam, że Julia to bardzo utalentowana i ciekawa aktorka! Ma ponadprzeciętną kulturę osobistą i wyjątkowe poczucie humoru, co może jej pomóc na rynkach międzynarodowych. Na planie "Wszystkich przyjaciół" widziałyśmy się już po raz któryś i za każdym razem byłam pod wrażeniem, jaka to zdolna dziewczyna. Zasłużyła i ciężko zapracowała sobie na swoją pozycję i wróżę jej wielką karierę. Mocno trzymam za nią kciuki - czytamy.

Zgadzacie się z nią?