Jacek Kurski zostanie ojcem. Jego żona jest w ciąży. Na zdjęciach paparazzi widać jej duży brzuch

Jacek Kurski niedługo zostanie ojcem. Na najnowszych zdjęciach widać, że jego żona jest już w bardzo zaawansowanej ciąży.

W lipcu 2020 roku Jacek Kurski wziął ślub kościelny z Joanną. Ceremonia odbiła się szerokim echem w mediach, ponieważ odbyła się w kościele, pomimo tego, że Jacek Kurski miał już jeden taki ślub za sobą. Wziął go z byłą żoną Moniką, z którą doczekał się trójki dzieci. Prezesowi Telewizji Publicznej udało się jednak unieważnić sakrament małżeński dzięki biskupom. Teraz wraz z Joanną oczekuje narodzin pierwszego wspólnego dziecka.

Zobacz wideo

Jacek Kurski znów będzie ojcem

 "Fakt" ujawnił, że Jacek i Joanna Kurscy będą rodzicami. Na stronie internetowej tabloidu możemy zobaczyć zdjęcia pary, na których widać, że Joanna jest już w zaawansowanej ciąży. Według doniesień "Faktu", dziecko ma przyjść na świat już wiosną. 

Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Mąż stara się towarzyszyć Joannie podczas wszystkich badań i wizyt kontrolnych u lekarza - powiedział informator "Faktu".

"Fakt" zwraca uwagę, że nie tylko Jacek Kurski nie zadebiutuje w roli rodzica, ale jego żona również. Ona także ma dzieci z poprzedniego związku. 

Jacek i Joanna Kurscy są parą od lat. W lipcu odbył się ich ślub kościelny, a cywilny miał miejsce w 2018 roku w urzędzie w Sulejówku. Para poznała się dzięki TVP. Joanna Kurska jest dziennikarką, wydawczynią oraz producentką telewizyjną. Pracowała w Polsacie oraz Telewizji Polskiej. Była m.in. twórczynią programu interwencyjnego TVP "Na celowniku". W 2016 roku zaczęła awansować. Najpierw została wiceszefową biura koordynacji programowej TVP, a potem dyrektorką. Gdy Joanna związała się z Jackiem Kurskim, odeszła z TVP.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.