Aleksandra Kwaśniewska wybrała się z przyjaciółką na zimowy spacer. To popularna aktorka. Grała w "Na Wspólnej"

Piękny zimowy poranek sprawił, że córka byłego prezydenta Polski zdecydowała się na dłuższy spacer na łonie natury. Kwaśniewskiej towarzyszyła przyjaciółka, którą znamy m.in. z serialu "Na Wspólnej".

Aleksandra Kwaśniewska lubi wrzucać na Instagram zdjęcia i krótkie nagrania. Zwłaszcza z momentów, w których towarzyszą jej bliskie osoby. Dzięki temu wiemy, że Aleksandra przyjaźni się z aktorką, która kilka lat temu grała w 'Na Wspólnej". Panie spędzają ze sobą naprawdę dużo czasu i mają wiele wspólnych zainteresowań.

Zobacz też: Aleksandra Kwaśniewska przypomniała obserwatorom swój debiut w zagranicznej prasie. Balowała z córką Berlusconiego

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Aleksandra KwaśniewskaAleksandra Kwaśniewska pozuje z ojcem w domowym zaciszu. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy. Komentują Przetakiewicz, Frycz, Rosati

Aleksandra Kwaśniewska z przyjaciółką na spacerze. To znana aktorka

Ola Kwaśniewska przyjaźni się z Martą Wierzbicką. To właśnie gwiazda "Na Wspólnej" towarzyszyła jej na porannym spacerze. Panie zabrały też swoje psy. Sama Aleksandra ma ich kilka, Marta zaś jednego. Miłość do czworonogów połączyła Kwaśniewską i Wierzbicką.

Uważam, że jedynym sensem tego, że psy żyją krócej, jest to, iż dzięki temu możemy dać fajne życie większej ich liczbie. Każdego psa ma się w sercu i kolejny nie wymazuje tego poprzedniego - powiedziała kiedyś Kwaśniewska w rozmowie z portalem "Psy.pl".

Aleksandra Kwaśniewska i Marta Wierzbicka na spacerzeAleksandra Kwaśniewska i Marta Wierzbicka na spacerze Marta Wierzbicka - Instagram

Zima, która jak zwykle zaskoczyła nas i w tym roku, nie była przeszkodą do długiej wędrówki. Aleksandra postawiła na prosty czarny zestaw, składający się z traperów i długiej kurtki puchowej. Wierzbicka z kolei zdecydowała się na długi karmelowy płaszcz, ciepłe dresy i kolorowy szalik. Jak widać, chłodna aura paniom nie straszna! Zwłaszcza że czworonożni pupile na pewno nie pozwalali na powolny spacer, podczas którego można łatwo zmarznąć.

Zobacz też: Marta Wierzbicka z partnerem na romantycznej grafice. Aktorka pokazała, jak wygląda jej ukochany! "Jasiek jak żywy"

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka pokazała, jak wygląda bez makijażu. Pochwaliła się zdjęciami "przed i po"