Aleksandra Kwaśniewska przypomniała obserwatorom swój debiut w zagranicznej prasie. Balowała z córką Berlusconiego

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się efektem swoich "wykopków archeologicznych". Ależ wtedy wyglądała.

Aleksandra Kwaśniewska stała się popularna dzięki swoim znanym rodzicom. W końcu nie każdy ma za ojca prezydenta i matkę pierwszą damę. Ola nigdy nie przebiła się do pierwszej ligi show-biznesu, ale też nic nie wskazywało na to, żeby miała takie aspiracje. Najbardziej "celebryckim" epizodem w jej karierze był udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie tańczyła z Rafałem Maserakiem i zajęła drugie miejsce.

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Aleksandra Kwaśniewska na zdjęciu sprzed kilkunastu lat

Ostatnio Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła na swoją relację InstaStories screen wycinku z zagranicznej gazety. Widzimy na nim zdjęcie, do którego córka prezydenta zapozowała razem z Barbarą Berlusconi - córką Silvia Berlusconiego.

Aleksandra Kwaśniewska w zagranicznej gazecieAleksandra Kwaśniewska w zagranicznej gazecie Instagram/aleksandraleksandrowna

Zdjęcie zostało wykonane w Paryżu jeszcze za czasów prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego. Ola mogła mieć więc najwyżej 24 lata. Na tę okazję, a był nią najprawdopodobniej bal debiutantek, czyli coroczna impreza modowa, na której spotykają się młode dziewczęta z kilkunastu krajów, córka prezydenta Polski wybrała niebieską kreacją z głębokim dekoltem. Błyszczące zdobienia jeszcze bardziej na dały sukni efektu "wow".

Jak widać, za czasów prezydentury swojego ojca Aleksandra Kwaśniewska również wiodła ciekawe i ekscytujące życie. Dziś Ola skupia się przede wszystkim na rodzinie i sporadycznie udziela wywiadów. W 2012 roku pobrała się z Jakubem Badachem. Zakochani mają podobne poczucie humoru, o czym łatwo przekonacie się, śledząc ich profile na Instagramie.

Jak podoba Wam się Ola Kwaśniewska w takim wydaniu? My jesteśmy zachwyceni!