Aleksandra Kwaśniewska żartuje z mody na morsowanie. "Robiłam to już w listopadzie". Pokazała też zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie żartobliwie odniosła się do mody na morsowanie wśród gwiazd.

Morsowanie to forma aktywności fizycznej, która polega na zanurzeniu się lub krótkiej kąpieli w lodowatej wodzie. Do tej pory morsowanie nie było zbyt popularne, szczególnie wśród gwiazd rodzimego show-biznesu. Sporo zmieniło się tej zimy, gdy celebryci tłumnie ruszyli do zimnych rzek i jezior. Joanna Moro morsuje już od dawana, jednak teraz do wielbicieli tej aktywności dołączyła również Edyta Herbuś, Jakob Kosel, Karolina Ferenstein-Kraśko, Monika Dryl czy Sonia Bohosiewicz. Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się odnieść do panującego trendu u siebie na Instagramie. Nie obyło się bez żartu.

Aleksandra Kwaśniewska żartuje z mody na morsowanie

Aleksandra Kwaśniewska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie relacjonuje swoją codzienną rutynę. Córka byłego prezydenta równie często żartobliwie komentuje tam otaczającą ją rzeczywistość. Tak było i tym razem, gdy odniosła się do morsowania. Zamieściła zdjęcie, na którym widzimy ją w pełnym ubraniu w jeziorze. Fotka została zrobiona już prawie dwa miesiące temu, gdy morsowanie nie było jeszcze tak modne.

Nie chciałam się przechwalać, ale powinniście wiedzieć, kto tu jest największym wymiataczem i kulom się nie kłania. No, więc oto ja. Morsująca już w listopadzie - napisała pod zdjęciem Kwaśniewska.
 

Internauci docenili jej poczucie humoru, o czym dali znać w komentarzach pod zdjęciem.

Boże, jak to dobrze, że w końcu ktoś się odważył zedrzeć łacha, bo myślałam, że na tym świecie to już tylko ja nie morsuje.
Uwielbiam Pani poczucie humoru i dystans do wszystkiego.
Hahaha. Taka forma mi odpowiada - piszą pod zdjęciem.

Was też rozbawiła?

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?
Więcej o: