Joanna Przetakiewicz wspomina szkolne lata: Wagarowałam, paliłam papierosy. Musiała powtarzać rok! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Kilka dni temu redakcja Plotka gościła w butiku La Manii. Joanna Przetakiewicz otworzyła się podczas rozmowy i wyznała, że nie zdała z pierwszej do drugiej klasy liceum.

Joanna Przetakiewicz prężnie rozwija swoją modową firmę, która na rynku istnieje już od niespełna 11 lat. Bizneswoman, która "uwielbia luksus z wzajemnością", z wykształcenia jest jednak radczynią prawną. Na studiach uczyła się świetnie, ale wcześniej... Sami zresztą posłuchajcie. Gwiazda nie zdała do następnej klasy!

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o swojej edukacji: Wagarowałam. Raz nie zdałam

Joanna Przetakiewicz wspominała szkolne lata. Do prymuski było jej daleko! 

W rozmowie z reporterem Plotka Joanna opowiedziała o swoich szkolnych doświadczeniach. Okazuje się, że w pewnym momencie stała się wagarowiczką. Przez nieobecności w liceum nie zdała do następnej klasy.

Ja się zmieniłam totalnie w wieku 12 lat. Moje ciało zaczęło się zmieniać, poczułam pierwsze kobiece hormony. Z aniołka i typowej dziewczynki, która chodziła w lakierkach, tańczyła w balecie, bawiła się lalkami i była grzeczna, zmieniłam się o 180 stopni. Zaczęłam wagarować z dnia na dzień i palić papierosy w siódmej klasie podstawowej. Nie zdałam w pierwszej klasie liceum do kolejnej, bo wyobraź sobie, w ciągu całego roku byłam na dwóch geografiach i trzech matematykach. Nie lubiłam tych przedmiotów, w związku z czym postanowiłam w nich nie uczestniczyć.

Mimo wszystko Joanna nie żałuje młodzieńczych wybryków. W szkole mogła liczyć na nauczycieli, którzy mimo jej oporów starali się jej pomóc.

Nie żałowałam tego nigdy. Byłam tragiczną uczennicą. Uratowało mnie to, że byłam świetna humanistycznie, to odpuszczano mi przedmioty ścisłe i uważam, że taki cykl nauki jest słuszny. Mimo że beznadziejnie się uczyłam i wagarowałam, to nie byłam typem aroganckiej dziewczyny, która jest wulgarna i wszyscy się jej boją. Mnie nauczyciele mimo wszystko lubili, w związku z tym miałam tę wzajemną sympatię, która jest na wagę złota. Pamiętam, jak moja wychowawczyni mówiła: Asiu, nie było Cię dwa tygodnie w szkole. Odpowiedziałam jej: no ale Pani Profesor, co ja na to poradzę, ja się po prostu zakochałam? Siła wyższa. Ja widziałam w jej oczach zrozumienie, bo ona wiedziała, że ja to nadrobię. Nie potrzebowałam przynosić lewych zaświadczeń. Zawsze byłam szczera.

Podejrzewaliście Joannę o tak szalone zachowania? Warto dodać także, że gwiazda w wieku zaledwie 20 lat wyszła za mąż i szybko została mamą, w związku z czym musiała skupić się na wychowywaniu synów.

Joanna Przetakiewicz i Rinke RooyensJoanna Przetakiewicz otrzymała pierścionek zaręczynowy dopiero po ślubie! Warto było czekać, jest przepiękny

Więcej o: