Agnieszka Radwańska zdjęciem z synem życzy fanom spokojnych świąt. Ale klimat! Prezenty nie mieszczą się pod choinką

Agnieszka Radwańska została mamą pod koniec lipca. To jej pierwsze święta z synem.

Agnieszka Radwańska jest najpopularniejszą polską tenisistką. Mimo wielu sukcesów, postanowiła zakończyć sportową karierę na rzecz założenia rodziny. Jej marzenia o dziecku szybko się ziściły. Agnieszka pod koniec lipca została mamą chłopca, któremu dała na imię Jakub. Patrząc na jej zdjęcia na Instagramie, trudno oprzeć się wrażeniu, że w roli mamy radzi sobie równie dobrze, co podczas pojedynków na korcie.

ZOBACZ TEŻ: Syn Agnieszki Radwańskiej skończył dwa miesiące. Tenisistka pokazała urocze zdjęcie, jednak w oczy rzuca się drugi plan

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt i ich syn Jakub - są nierozłącznym trio. Ostatnio szczęśliwa rodzina relacjonowała udany pobyt w górach. Zdjęcia z Tatr zrobiły ogromne wrażenie na fanach, którzy nie mogli wyjść z zachwytu.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży: "To nowy etap w moim życiu"

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Radwańska na urlopie z dzieckiem. Pokazuje synowi polskie góry

Agnieszka Radwańska pozuje z synkiem i choinką. Ile prezentów!

Gwiazdy w świątecznym czasie chętnie chwalą się w mediach społecznościowych przystrojonymi domami, choinkami i masą prezentów. Nie inaczej jest w tym roku. Pięknie, pomysłowo i bogato ozdobione wnętrza domów i choinek celebrytów cieszą się ogromnym zainteresowaniem i niejednokrotnie stanowiły inspirację do przystrojenia własnych świątecznych drzewek czy salonów

POLECAMY: Gwiazdy ozdobiły domy na święta. U Przetakiewicz oryginalna choinka, Lewandowska stawia na światełka. U Rozenek na bogato!

Do grona gwiazd, które pochwaliły się zdjęciem w świątecznym anturażu, dołączyła właśnie Agnieszka Radwańska. Tenisistka opublikowała urocze zdjęcie z synkiem. Oboje pozują obok choinki niewielkich rozmiarów, pod którą nie zmieścił się ogrom toreb z prezentami. Widać, że zadbali o uśmiechy na twarzach najbliższych. 

Zobaczcie zdjęcie. 

 
Więcej o: