Agnieszka Radwańska na urlopie z dzieckiem. Pokazuje synowi polskie góry

Na Instagramie Agnieszki Radwańskiej pojawiło się nowe zdjęcie z synem. Tenisistka pozuje z nim na tle Tatr. Internauci są zachwyceni rodzinnym obrazkiem.

Agnieszka Radwańska od prawie pół roku spełnia się w roli mamy. 27 lipca br. tenisistka urodziła pierwsze dziecko. Znana sportsmenka niechętnie opowiada w mediach o życiu rodzinnym, jednak od czasu do czasu zdarza jej się opublikować rodzinne zdjęcia na Instagramie. W związku z tym, że robi to stosunkowo rzadko, każda taka fotka jest nie lada gratką dla jej fanów. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się zdjęciem z synem na Tatr. To pierwsza taka wycieczka małego Jakuba. 

Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska pierwszy raz pokazała takie zdjęcie z synkiem

ZOBACZ TEŻ: Syn Agnieszki Radwańskiej skończył dwa miesiące. Tenisistka pokazała urocze zdjęcie, jednak w oczy rzuca się drugi plan

Agnieszka Radwańska z Tatrach. Fani zauroczeni rodzinnym obrazkiem

Agnieszka Radwańska już czuje świąteczny klimat. Sportsmenka wybrała się na przedświąteczny, rodzinny wyjazd w polskie góry, o czym poinformowała na Instagramie. Nie obyło się bez zdjęcia z synem na tle pięknego krajobrazu. 

Agnieszka Radwańska, Dawid CeltAgnieszka Radwańska urodziła! Zdjęciem syna pochwalił się dumny tata. Poznaliśmy imię

Zobacz synek, jakie mamy piękne góry #polskiegóry #pieknewidoki #zimowaaura #przedswiatecznawyprawa #pierwszyrazwgórach #pokazujemyświat - napisała pod zdjęciem Radwańska.
 

Internauci są pod wrażeniem rodzinnego obrazka, o czym tłumnie dają znać, komplementując gwiazdę w komentarzach. 

Bardzo miło na Was patrzeć.
Piękne góry, piękna rodzinka!
Super. Zazdroszczę tych widoków - piszą pod zdjęciem.

A Wy jak spędzacie czas przed świętami Bożego Narodzenia?

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży: "To nowy etap w moim życiu"

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Radwańska z okazji urodzin siostry znalazła ich zdjęcie z dzieciństwa. Mają na nim tylko kilka lat. "Jakie śliczne!

Więcej o: