Agnieszka Radwańska z okazji urodzin siostry znalazła ich zdjęcie z dzieciństwa. Mają na nim tylko kilka lat. "Jakie śliczne!"

Agnieszka Radwańska niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Teraz jednak wspomina własne dzieciństwo, publikując zdjęcie z siostrą.

Agnieszka Radwańska i jej siostra Urszula dorastały razem w Niemczech i Krakowie. Studiowały turystykę i rekreację na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, razem również wzięły udział w Tomaszewski Cup by Microsoft w 2004 roku, który wygrały w deblu. Teraz Agnieszka wraca do wspomnień z dzieciństwa, publikując w mediach społecznościowych stare zdjęcie z siostrą. Urocze!

Agnieszka RadwańskaSyn Agnieszki Radwańskiej skończył dwa miesiące. Tenisistka pokazała urocze zdjęcie

Zobacz wideo

Agnieszka Radwańska chwali się starym zdjęciem z siostrą

Na zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych widać Agnieszkę i Urszulę, które są kilkuletnimi dziewczynkami. Tenisistka złożyła swojej młodszej siostrze życzenia z okazji 30. urodzin.

Witaj w świecie trzydziestek! Zdrowia, uśmiechu i spełnienia marzeń.
 

Internauci żywo zareagowali na rodzinną fotografię. Nie szczędzili urodzinowych życzeń oraz miłych komplementów.

Mistrzowska fota.
Jakie śliczne siostrzyczki! Wszystkiego najlepszego dla Uli - piszą fani sióstr.

Nawet Ula odpowiedziała na zdjęcie:

Skąd ty wygrzebałaś tę fotkę?

Agnieszka Radwańska - życie prywatne

Pierwsza polska tenisistka, która na korcie zarobiła ponad milion dolarów, na sportową emeryturę zdecydowała się odejść w 2018 roku. Od tego czasu udało jej się wystąpić w "Tańcu z gwiazdami", zbudować dom wraz z Dawidem Celtem oraz zostać magistrem turystyki i rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Co więcej, Agnieszka Radwańska i Dawid Celt w lipcu zostali rodzicami - na świecie powitali syna Jakuba. Od tego czasu na profilu tenisistki pojawiają się różnorodne zdjęcia dziecka. Agnieszka chroni jednak jego wizerunek. 

Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska skończyła studia. Zajęło jej to 10 lat

Więcej o: