Agnieszka Radwańska je śniadanie w luksusowej kuchni, a jej mąż zajmuje się synkiem. "Tata na medal"

Agnieszka Radwańska tym razem pokazała fanom, jak bardzo opiekuńczym ojcem jest jej mąż. Podczas, gdy Dawid Celt zajmował się synkiem, tenisistka spokojnie jadła śniadanie.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt stanęli na ślubnym kobiercu w 2017 roku, po dziewięciu latach znajomości. Nie była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia, a uczucie pojawiło się z czasem, głównie dzięki przyjaźni i wspólnej pasji do tenisa. Pod koniec lipca 2020 roku na świat przyszedł ich syn Jakub. Tenisistka chętnie dzieli się na Instagramie kadrami z rodzinnych spacerów, jednak nie pokazuje w Internecie twarzy dziecka. Z jednego z wywiadów dowiadujemy się również, że jedna z najlepszych rakiet świata nie ma zamiaru przekładać sportowych ambicji na syna.

Zobacz też: Agnieszka Radwańska niedawno została mamą. Jej mąż zdradza: Są gorsze dni, radzi sobie z nimi

Agnieszka Radwańska pokazała, jak jej mąż zajmuje się dzieckiem

Tenisistka ostatnio na swoim instagramowym profilu pochwaliła się uroczym zdjęciem, na którym spokojnie je śniadanie, podczas gdy jej mąż zajmuje się małym Jakubem. Wygląda na to, że Dawid Celt doskonale odnajduje się w roli ojca.

Czas na pyszne śniadanko, kiedy obowiązki przejmuje tata - przyznała przy zdjęciu Radwańska.

Pod fotografią posypały się komentarze wychwalające świeżo upieczonego tatę. Niektórzy internauci żartowali, że nieco rozmazana sylwetka mężczyzny na zdjęciu wskazuje na to, że potrzebuje on pomocy przy dziecku:

Tata na medal.
Ktoś tu chyba jest niewyspany.
On potrzebuje pomocy.

Fanom nie umknęła także luksusowa kuchnia, którą Agnieszka zaprezentowała na zdjęciu. Kamienne wykończenie i błyszczące jasne szafki doskonale komponują się z ciemnym stołem i kuchenną wyspą.

Pomoc męża jak zawsze wskazana. Piękne jest to Wasze mieszkanie, nie mogę się napatrzeć, szczególnie na kuchnię. Jest cudowna - zachwycała się jedna z fanek.

Zobaczcie piękny rodzinny obrazek. Robi wrażenie?

 
Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży
Więcej o: