Agnieszka Radwańska prezentuje ciążowe krągłości w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Internauci zachwyceni. "Ciąża ci służy"

Agnieszka Radwańska pochwaliła się pierwszymi efektami ciążowej sesji zdjęciowej. W klasycznym wydaniu wygląda znakomicie, co potwierdzają także internauci.

Agnieszka Radwańska pod koniec stycznia poinformowała fanów na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka. Sama zainteresowana stroni od pokazywania swojego życia prywatnego w mediach, jednak od czasu do czasu zdarza się jej zrobić wyjątek. Tak było i tym razem, gdy opublikowała wyjątkowe zdjęcie ze specjalnej ciążowej sesji zdjęciowej. Internauci, jak również znajomi z show-biznesu są pod wielkim wrażeniem efektów. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Radwańska spaceruje po Krakowie. To pierwsze zdjęcie z tak dużym brzuszkiem. "Wygląda pani rewelacyjnie"

Agnieszka Radwańska w ciążowej sesji zdjęciowej

Poród Agnieszki Radwańskiej zbliża się wielkimi krokami, toteż sportsmeka zdecydowała się wykorzystać wolny czas i wzięła udział w ciążowej sesji zdjęciowej. Na Instagramie opublikowała jej pierwsze efekty. Na zamieszczonym przez nią zdjęciu widzimy ją w eleganckiej sukience, która doskonale podkreśla mocno już zaokrąglony brzuch. 

Dziękuję za cudowną sesję i przepiękną pamiątkę - pisze pod zdjęciem Radwańska.
 

Opublikowana fotografia przypadła do gustu internautom, a także znajomym z branży. Swój zachwyt wyraziła m.in. Agata Rubik. 

Pięknie Aga! Zdecydowanie ciąża Ci służy, wyglądasz ślicznie! - napisała żona Piotra Rubika.
Przepięknie Pani wygląda.
Piękna modelka i równie piękne zdjęcia - zachwalają pozostali. 

Wam również przypadał sesja zdjęciowa Agnieszki Radwańskiej do gustu? Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ: Ciężarna Agnieszka Radwańska postawiła na relaks w ogrodzie i opala nogi. "Pozdrowienia z Los Ogrodos". Gwiazda kwitnie!