Ciężarna Agnieszka Radwańska postawiła na relaks w ogrodzie i opala nogi. "Pozdrowienia z Los Ogrodos". Gwiazda kwitnie!

Agnieszka Radwańska wykorzystała słoneczny dzień i postanowiła odpocząć w ogrodzie. Poród zbliża się wielkimi krokami!

Choć Agnieszka Radwańska oficjalnie zakończyła karierę tenisistki już dwa lata temu, nie zrezygnowała z grywania na korcie dla przyjemności. Z nieco innej strony pokazała się również fanom jako tancerka w telewizyjnym show "Taniec z Gwiazdami". Niebawem sportsmenkę czeka niemała rewolucja w życiu prywatnym - Agnieszka spodziewa się dziecka

Poród Agnieszki Radwańskiej coraz bliżej

Na początku roku była tenisistka ogłosiła wraz z mężem, że spodziewają się dziecka. Przyszła mama nie stroni od mediów społecznościowych i chętnie pokazuje swój ciążowy brzuszek na instagramowym profilu.

W ostatnim poście Agnieszka Radwańska pochwaliła się pięknym ogrodem, w którym relaksuje się w cieplejsze dni. Była tenisistka udowodniła, że wcale nie trzeba dalekich podróży, by prawdziwie odpocząć. Podwórko przed domem to najlepsze miejsce na chwilę wytchnienia w czasach, z którymi przyszło nam się zmagać.Trzeba sobie jakoś radzić!

Pozdrowienia z Los Ogrodos - żartuje Agnieszka w opisie pod zdjęciem.

 

Fani zwrócili uwagę nie tylko na kwitnące otoczenie. Przy okazji obsypali sportsmenkę pozytywnymi komentarzami.

Cześć Agnieszka. Rozkwitasz w ciąży. Gratuluję z całego serca. Przyjmujesz #hot16challenge? - zapytała Ania Wyszkoni.

Ależ Pani pięknie wygląda. Dużo radości, nie ma to jak wakacje w Los domos - dodała jedna z obserwatorek.

Los Ogrodos w obecnych czasach jest cenniejsze nuż cokolwiek innego - przyznała fanka.

Dużym utrudnieniem dla przyszłych mam są aktualnie liczne obciążenia sanitarne. Ciężarne kobiety muszą jeszcze bardziej na siebie uważać. Na szczęście Agnieszka Radwańska ma ogromne wsparcie w swoim kochającym mężu.

Zarówno termin porodu, jak i płeć dziecka nie są znane. Wszystkiego dowiemy się, gdy pociecha pojawi się już na świecie. Trzymamy kciuki!

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o jury "Tańca z Gwiazdami":