Agnieszka Radwańska eksponuje ciążowy brzuszek w parku. Poród zbliża się wielkimi krokami. "Pięknie wyglądasz"

Agnieszka Radwańska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z niedzielnego wypadu. Była tenisistka wyeksponowała sporych rozmiarów ciążowy brzuszek.

Agnieszka Radwańska dwa lata po zakończeniu kariery na korcie ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Gwiazda cieszy się ze stanu błogosławionego i na Instagramie chętnie zamieszcza zdjęcia, na których można dostrzec powiększający się ciążowy brzuszek. Ostatnio pochwaliła się ujęciem ze spaceru, na którym eksponuje krągłości. 

ZOBACZ: Ciężarna Agnieszka Radwańska postawiła na relaks w ogrodzie i opala nogi. "Pozdrowienia z Los Ogrodos". Gwiazda kwitnie!

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży: "To nowy etap w moim życiu"

Agnieszka Radwańska eksponuje ciążowy brzuszek

Niedawno Radwańska wybrała się na spacer po krakowskim rynku, skąd pochwaliła się zdjęciem. Tym razem była tenisistka udała się do parku w niedzielne popołudnie. Opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym podkreśla ciążowe krągłości. Brzuszek jest coraz większy, co może sugerować, że rozwiązanie coraz bliżej. 

 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy, w których fani Radwańskiej gratulowali stanu błogosławionego. Twierdzili, że dzięki stanowi błogosławionemu pięknie się prezentuje. 

Świetnie pani wygląda! Gratuluję!
Macierzyństwo pani służy.
Pięknie pani wygląda - pisali fani.

Internauci próbowali się dowiedzieć jakiej płci jest dziecko, w którym tygodniu jest gwiazda i kiedy będzie rodzić. Agnieszka Radwańska nie udziela odpowiedzi na te pytania. Termin porodu nie jest znany. Tak samo jak płeć i imię dziecka. Wszystkiego dowiemy się najpewniej dopiero po przyjściu pociechy na świat. Podobnie postąpiła Marta Żmuda Trzebiatowska, która przyjście na świat drugiej pociechy ogłosiła za pośrednictwem Instagrama.