Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła! "Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć"

Marta Żmuda Trzebiatowska i jej mąż, Kamil Kula, powitali na świecie swoje drugie dziecko!

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła drugie dziecko. Aktorka nie zdradziła niestety imienia malucha. Nie powiedziała też, jakiej płci jest jej pociecha. Pierwsze plotki o tym, że aktorka znów została mamą pojawiły się już w czwartek. Marta Żmuda Trzebiatowska nie odniosła się wówczas do nich. 

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer. "Jestem szczęśliwa"

Marta Żmuda Trzebiatowska powitała na świecie drugie dziecko

Marta Żmuda Trzebiatowska dała fanom niejako do zrozumienia, że urodziła drugie dziecko. Opublikowała uroczą grafikę, której towarzyszył piękny fragment twórczości Hélène Delforge. Wiersz pochodzi z tomiku poetyckiego o wymownym tytule "Mama". 

„Skarbie mój, klejnocie, mój cudzie. Pozostań w cieple, w twierdzy moich ramion. Choć przez kilka lat niech Ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę. Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka. A potem posadzę cię z powrotem na siodełko. Wstawaj! Dalej! Szybciej niż wiatr!

Aktorka dodała też kilka słów od siebie:

Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - MAMA
 

Pod postem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. 

Piękna chwila, dużo zdrowia.
Gratuluje!!! Zdrówka dla maleństwa i mamy. 
Gratuluję z całego serducha - pisali. 

ZOBACZ TEŻ: Marta Żmuda Trzebiatowska wspomina studniówkę: Pierwszy chłopak i zabawa do białego rana. Pokazała, jak wyglądała 17 lat temu

Przypomnijmy, Marta jest już mamą od niespełna trzech lat. We wrześniu 2017 roku na świat przyszedł syn, Bruno. Zarówno on jak i drugie dziecko aktorki są owocami miłości gwiazdy i jej męża, Kamila Kuli

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować młodym rodzicom. 

Więcej o: