Agnieszka Radwańska przyłapana na spacerze z siostrą i koleżanką. Uwagę zwraca jej duży ciążowy brzuch, ale nie tylko

Agnieszka Radwańska cieszy się stanem błogosławionym. Niedawno została zauważona przez fotoreporterów na jednej z warszawskich ulic. Razem z siostrą i koleżanką wybrała się na kawę.

Agnieszka Radwańska ma sporo powodów do radości. Tenisistka jest szczęśliwie zakochana, a już niedługo na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko. Niedawno paparazzi przyłapali ją podczas spaceru z siostrą i koleżanką.

Zobacz wideo Czy Agnieszka Radwańska będzie ministrem sportu?

Agnieszka Radwańska przyłapana przez fotoreporterów

Agnieszka Radwańska w styczniu ogłosiła, że wkrótce jej rodzina się powiększy. Informacja ta wywołała wielkie poruszenie w mediach. Od tamtej pory wszystkie oczy skierowane są na przyszłą mamę, która z dumą prezentuje ciążowe krągłości. Tenisistka znana jest z tego, że chroni życie prywatne i rzadko wypowiada się na tematy związane z rodziną, jednak ostatnio jest coraz bardziej śmiała. Na Instagramie znajdziemy kilka zdjęć, które skupiają uwagę na jej brzuchu. Agnieszka nie zdradziła do tej pory, w którym jest miesiącu ciąży. Płeć dziecka również nie jest znana.

Mimo to fotoreporterzy nie odstępują gwiazdy na krok. Jakiś czas temu przyłapali ją w mieście. Agnieszka wybrała się na kawę w towarzystwie siostry i koleżanki. Jednak cała uwaga skupiła się oczywiście na brzuchu tenisistki. Sądząc po jego wielkości, ciąża jest już w zaawansowanym stadium. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. 

Agnieszka, Urszula i koleżanka zostały zauważone na jednej z warszawskich ulic. Panie stały przed czerwonym porsche i prowadziły dyskusję. Przyszła mama nie zapomniała o tym, by wyglądać stylowo. Miała na sobie jasny sweter, który podkreślał jej ciążowe krągłości. Do stylizacji dobrała bordowe rurki, czerwony płaszcz i sneakersy. Niestety, gwiazda wciąż nie nauczyła się, jak poprawnie nosić maseczkę. To nie pierwszy raz, gdy popełnia ten błąd. Pamiętajmy, że maski chronią nas tylko wtedy, gdy są poprawnie używane.