Agnieszka Radwańska szykuje się do porodu. "Początki były ciężkie". Była tenisistka może liczyć na wsparcie męża

Agnieszka Radwańska już niebawem dołączy do grona mam. Gwiazda urodzi w najbliższych miesiącach.

Dwa lata temu Agnieszka Radwańska oficjalnie zakończyła sportową karierę. Nie oznacza to jednak, że na dobre zapomniała o tenisie. Nadal zdarza jej się wejść na kort i pograć dla przyjemności. Na oczach widzów sprawdziła się też jako tancerka w "Tańcu z Gwiazdami". Już niebawem w życiu tenisistki wydarzy się niemała rewolucja. Mowa oczywiście o narodzinach dziecka.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży: To nowy etap w moim życiu

Agnieszka Radwańska szykuje się do porodu

Na początku tego roku "Isia" ogłosiła na Instagramie, że wraz z mężem, Dawidem Celtem, spodziewają się dziecka. Ciążowy brzuszek gwiazdy jest już naprawdę duży. Przyszła mama regularnie chwali się swoimi krągłościami w mediach społecznościowych. Poród Agnieszki Radwańskiej zbliża się coraz większymi krokami. W wywiadzie dla "Rewii" tenisistka opowiedziała o tym, jak przechodzi ciążę. Początkowo borykała się z nudnościami.

Nie narzekam, bo wiem, że inne kobiety, mają jeszcze gorzej, ale początki były ciężkie - przyznała szczerze.

Dodatkowym utrudnieniem w życiu codziennym są liczne obostrzenia sanitarne. Przyszłe mamy muszą być jeszcze bardziej ostrożne niż wcześniej. Na szczęście Agnieszka Radwańska może liczyć na wsparcie swojego kochającego męża.

Sklep, apteki, to ja wszystko załatwiam, uważamy bardzo – powiedział w tym samym wywiadzie Dawid Celt.

Termin porodu Agnieszki Radwańskiej nie jest znany. Tak samo jak płeć i imię dziecka. Wszystkiego dowiemy się najpewniej dopiero po przyjściu pociechy na świat. Lewandowscy także do samego końca trzymali w tajemnicy informacje o drugiej córce, Laurze.