Ciężarna Agnieszka Radwańska robi zakupy ze źle założoną maseczką. Uwagę zwraca też jej torebka, która kosztuje tyle, co samochód

Agnieszka Radwańska wybrała się na szybkie zakupy, ale zapomniała o jednej bardzo ważnej rzeczy - jak prawidłowo nosić maseczkę ochronną.

Agnieszka Radwańska pod koniec stycznia ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Ta wiadomość bardzo ucieszyła jej kibiców oraz fanów, którzy zaczęli wyczekiwać pierwszych zdjęć tenisistki z ciążowym brzuszkiem. Dopiero po jakimś czasie na jej profilu na Instagramie zaczęły pojawiać się pierwsze fotografie. Kilka dni temu opublikowała fotkę, na której je śniadanie na balkonie, a brzuszek jest już naprawdę duży. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na zakupach. Niestety, Agnieszka nie daje dobrego przykładu.

Agnieszka Radwańska na zakupach

31-latka wybrała się na zakupy po zdrową żywność. Odwiedziła lokalny stragan, na którym można kupić warzywa i owoce. Tego dnia miała na sobie długą i zwiewną sukienkę, jednak i tak wyraźnie widać ciążowe krągłości.

Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska Plotek Exclusive

Warto zwrócić uwagę na torebkę Agnieszki. To znany model marki Hermes, której cena może dochodzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Po zakupach tenisistka odjechała zaś luksusowym, czerwonym Porsche.

Na kolejnych zdjęciach widać także, w jaki sposób Radwańska nosi maseczkę. Niestety, robi to niepoprawnie. Trzeba pamiętać, że maski są skuteczne tylko wtedy, kiedy są właściwie używane. Muszą przede wszystkim zakrywać nos i usta. Na fotografiach zrobionych przez paparazzi wyraźnie widać, że ciężarna tenisistka nie zakrywa nosa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agnieszka Radwańska wybrała się na wiosenny spacer w masce. "Jak ślicznie!". Dumnie zaprezentowała ciążowe krągłości

Agnieszka RadwańskaAgnieszka Radwańska Plotek Exclusive

Pamiętajmy, że w tym czasie musimy chronić siebie i innych. O tym, jak prawidłowo nosić maseczkę, przeczytacie TUTAJ. Więcej zdjęć ze spaceru Radwańskiej znajdziecie oczywiście w naszej galerii.